Предлагам: Оптимизация (скорост) на WordPress сайтове

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Цени:
  • Блог, сайт за новини, портфолио или подобни: 190 лв.
  • WooCommerce, membership, e-learning или друга тежка функционалност от тоя клас: 240 лв.
Услугата не опира до инсталиране и настройка на кеширащ плъгин, а отива доста по-далече - обикновено включва част или всички от тези процедури:
  • Изключване на скриптовете (JS) и стайлшийтовете (CSS) от страниците и темплейтите, където не се използват. За целта доста добре трябва да се запозная с текущата функционалност - какво прави всеки един плъгин, къде го прави и т.н. Отнема време.
  • Инсталация и настройка на набор от плъгини - за всеки сайт е различно кои ще са и какви настройки ще ползват.
  • Редакция на структурата и/или съдържанието.
  • Писане на допълнителен код за фиксване на разни оплаквания на PageSpeed Insights, които не могат да бъдат оправени с плъгини.
  • Свиване на картинките.
Целта е възможно най-висока оценка в Google PageSpeed Insights при максимално запазване на оригиналния външен вид и съдържание.

Взема се архив, промените се нанасят на отделен сървър, тества се от мен и от вас, и тогава се нанасят на лайв сайта. Всичко отнема минимум 3 дни.

Условия:
  1. Ако производителността е спъната сериозно от някой плъгин (или самата тема), посочвам ви кой е и препоръчвам да го махнете или да намерите алтернатива.
  2. При съмнения в качествата на хоста, тествам на 1-2 други сървъра и съответно препоръчвам да се преместите, ако нещата не изглеждат добре.
По горните 2 точки ролята ми е информативна - от вас зависи дали ще направите нещо по тях.

Ще ми трябват:
  • Достъп до хостинг панел (или shell)
  • Достъп до WordPress admin панел (роля "administrator")
Плащане: 100% предварително, освен ако не сте стари юзъри на форума с безупречна репутация.

Примери:

Последно редактирано:

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Добавих няколко, върху които имам контрол (хоствам).

Сайтове на клиенти се въздържам да листвам, понеже не знам доколко ще са ок с това. А и една част, по непонятни за мен причини, държат да ги омажат едно хубаво почти веднага след като им ги връча :)

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Препоръчвам! Човека е виртуоз. Скоростта е много важна днешно време, тези цени са смешни, за това, което ще получите.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
И 3-те покзани сайта са с малко контент, да не кажа никакъв.
Дай нещо по впечатлявящо.

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Препоръчвам! Човека е виртуоз. Скоростта е много важна днешно време, тези цени са смешни, за това, което ще получите.
При тебе се изложих малко, ама мерси за позиивния фийдбек :)

И 3-те покзани сайта са с малко контент, да не кажа никакъв.
Дай нещо по впечатлявящо.
И с по 1000 поста да са, ще има незабележима промяна в резултата, да не кажа никаква.
Точно пък ти трябваше да ги знаеш тия работи.

Caprice

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Идеално. Точно това ми трябва :)
Писах ти в скайп

Последно редактирано:

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Идеално. Точно това ми трябва :)
Писах ти в скайп

На някой друг си писала, изглежда :).
Дано да свърши добра работа.

bestlap

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Колегата свърши чудесна работа със сайтчето ми в page speed от 50-55 скочи на 95 и в гт матрикс от 45 на 97 препоръчвам.

Горе