Оптимизиране за дири.бг? как?

ivanpetrov

New Member
:) Не се и съмнявам че са добре хорицата. Една от причините да им се кефя, както и че бяха първата търсеща машина, която ни класираше добре. Това няма да се забрави:)
Тук ме подсети за един въпрос (който не е за тая секция де).Те как калсират сайтове?Влияят ли линковете?Някой зняе ли?
 
От: От: От: докато сърфирах

Тук ме подсети за един въпрос (който не е за тая секция де).Те как калсират сайтове?Влияят ли линковете?Някой зняе ли?
Интересен въпрос. :) Ако някой му се отговаря, има отговор, да пише направо тук: Оптимизация за Търсачки

Но предполагам с линкове и сходстов в димичките от контента на сайта. :) Като всяка търачка, но има и типове за които може да се напише още много.:)
 
От: докато сърфирах

Не мисля че е с линкове, защото това е голям ресурс за тях и едва ли биха се справили да пишат толкова сложни алгоритми.Така си мисля аз, може и да греша.
 
От: докато сърфирах

Еми и аз не знам, но най-лесен е алгоритъма: контен + линкове. Вече модификацийте са друг въпрос. Да, в началото форума нямаше линкове и излизаше добре там, има логика в думите ти. Явно остава да е контент, защото и ip на хостинг не е.:)
 
От: Оптимизиране за дири.бг? как?

Може и да оказва влияние това кога си пуснал линка, ама не знам.
 
От: Оптимизиране за дири.бг? как?

Може и да оказва влияние това кога си пуснал линка, ама не знам.
Гледам че и от значение, но не голямо е колко файла имат в архива си, или казано на наш език индексирани страници. Прнципа изгледжа същия като на повечето търсачки, едва ли има нещо отличитлно.

Малко резултатите им не ми харесаха, но уви - никой не е перфектен. Как може за "онлайн бизнес" на трета позиция да излиза страница на хит.бг за Букс-то.:) Излагация. Май ще е предимно контент.:) Но все пак са Бета версия - не е осъвършенствано докрай. :wink:
 
От: Оптимизиране за дири.бг? как?

На тях тепърва им предстои да пипат по алгоритъма си, така че според мен е доста рано да им се отделя внимание
 
От: Оптимизиране за дири.бг? как?

Те как калсират сайтове?Влияят ли линковете?Някой зняе ли?

Влияят линковете - Ку9а ми П3н6о...
На ръчна са...
Ама за 200-300 хита повече на година - няма какво да ги мислиш.....
Баси и това е бизнес само 5-6 месеца по-млад от Гуго:mad:
 

Горе