Оптимизиран и работещ онлайн магазин

От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

И аз искам информация за сайта, но ме интересуват и приходи.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Изпратил съм лично съобщение на всеки, който желае. За съжаление обаче, така няма да се получат нещата. Вероятно е по-добре темата да бъде преместена в коша.
Да, съветвам те най-приятелски, защото тази оферта без инфо е турбо смешна .
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

За съжаление си объркал хората на които да продаваш нещо за 8 500лв.,като реалната му цена е 50лв. ;)

Не искаш да покажеш нито печалба, нито посещения.

Посещенията ги вижте тук и си направете сами изводите.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Абсолютно! Не може да продаваш нещо, за което не даваш информация за приходи. Все пак сделките със сайтове в повечето случаи са на база месечен приход, няма как да извадя четири цифрена сума без да знам какво получавам. Кой луд ще ти извади парите на сляпо да ти купи сайта, това малко като в покера, плащам да ти видя картите.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

За целия този цирк заслужаваш да те зачервим стабилно. Обаче, понеже Търново ми е любим град, ще пропусна. Имай предвид, че ако се пробваш да правиш подобни връкти другия път, няма да ти се отрази добре форумно. Тук не сме малоумници, които да излъжеш. Объркал си мястото просто, това трябва да ти е ясно. И нека темата да остане, не виждам защо трябва да се трие.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Ти не предоставяш, но е достатъчно човек да се прови, за да си намери част от нея. Към сайта трафик няма, следователно няма и продажби. Има 3 отзива от клиенти, които вероятно са ти приятели. Фирмата ти е регистрирана с 500 лв. капитал. Като се качат отчетите за тая година ще ти видим и печалбата. Не може да искаш за магазин 8 бона и да няма никакъв трафик и продажби съответно. 2012 явно си работил без фирма или с друга фирма, защото тая от сайта не е била регната тогава. Голямата тайна да си кажеш печалбата, нали всеки може да я провери в търговския регистър?
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Би ли споделил поне сферата на магазина, какви са продуктите?
Спорт, дрехи, козунаци... общо инфо някакво, по добре ще е и за теб и за нас да не губим време в лични съобщения.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Разбира се, че заблуждаваш - изумен съм даже от начина по който го правиш и от увъртанията ти, че не ти си собственик !
И за да го докажа виж тук !
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Би ли споделил поне сферата на магазина, какви са продуктите?
Спорт, дрехи, козунаци... общо инфо някакво, по добре ще е и за теб и за нас да не губим време в лични съобщения.
Виж му подписа и всичко ще ти стане ясно !
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

за да не си правят хората грешни изводи за теб, защо просто не разясниш ситуацията
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

И защо ми даваш червено? Това че показах тухо брояча, за да стане ясно на хората че този магазин не струва повече от 50лв... тук балами няма. Жив и здрав имаш червено от мен.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:

Горе