Оптимизиран и работещ онлайн магазин

От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

"Би ли споделил поне сферата на магазина, какви са продуктите?"

Ако проследиш двата линка дадени по горе ще разбереш не само в каква сфера е, но и кой е магазина.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Колко пъти да го правя ?

Аз съм служител във фирма, която е решила да обяви за продан свой проект. Фирмата не желае да предоставя подробна информация за проекта, тъй като я смята за конфиденциална.

Аз от своя страна не мога да я предоставя и съм наясно, че без нея няма как да се стигне до сделка.

Ето защо смятам, че само си губим времето всички, които продължаваме да пишем в тази тема.
Ами вземи първо се извини тогава ( немам предвид 4наш виден политик") ! И, напускай я тази фирма, ама верно ли те накараха насила да пуснеш такава оферта ??? Как не ги е СРАМ ?
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Прекаляваш. Никъде не казваш, че магазина не е твоя собственост - т.е. лъжеш. Имаш червен реп от мен.
 
понеже имам репорт за конфеденциална информация - аз не виждам как ще е конфеденциална информация като всеки който ти иде на сайта прави ctr+u в браузъра и може да види номера на тиско брояча и да си го отвори този номер в сайта на тиксо да разгледа....

тиксото е публично достъпно ако не си го заключиш.... с публично достъпна информация

не искаш да те гледат в тиксо не ползваш тиксо
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Прекаляваш. Никъде не казваш, че магазина не е твоя собственост - т.е. лъжеш. Имаш червен реп от мен.
Ами, да ти кажа честно на лични го съобщава, ама ужасно ме дразнят обяснения като оптимизиран, работещ, водещ и непрекъснато се разраства
и на всичко отгоре е сложен в портфолиото му !
Кво значи " Както казах неведнъж ми е ясно, че няма да се стигне до продажба по този начин. Губим времето на всеки, който продължава да я чете и пише. "
Кой го натисна да пусне тази обява ???
Защо загуби време на Х човека това ???
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Пич, ти си недостоен за този форум, бе ебати ! Оди бери джоджен и се разкарай с тва счетоводство, че може и да те лапне НАПа ! Кви аргументи - исках да ви врътна, ама съм тъпо копеле и не успях, аре лапай патк.та и се радвай, че не си ми офлайн. Пали си лед крушките и се махай !
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Тоз има червено и от мен, Но защо подяволите още е зелен след 3-5 репи в темата. В случая да беше обяснил всичко в началото !!! Не да се обясняваш ...
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Да бе, от твоя "магазин" ли трябва да си купя крушки, за да ми светне ламбата ????
БТВ - Ти там на трудов договор ли си ?
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Дразниш, бе пич - искаш пари и тук си мнооого конкретен, другото е конфиденс ! Добре, че е събота и си нямам друга работа ! Други били виновни - аз пак питам, натиснаха ли те да я публикуваш тази оферта !???! Ако е, така - дай да те оправяме !
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

...........
 
Последно редактирано:
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Не стана ли ясно вече, че аз нищо не искам ? Няма виновни, защото нищо не е станало...

Приключвам вече наистина с тази тема. Минало е :)

Готино обяснение - ти си темата !
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Не си за този форум пич, coolice ако може да погледнеш защо не му се лепят червените репи да се знае що за стока е.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Хора , защо се карате , човека си казва цената и сайта на лично - ако не ви устройва пишете му че не го искате и тва е . Или ви дразни че иска 8500 лв. апък не казва за какво , демек изгуби ви 5 минути да напишете и получите отговор ? Стига бе свободен пазар си е който иска купува , който иска не купува или само иска ЛС за инфо е така щото няма какво да прави . Голяма драма .....
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Да, точно това ни дразни, че ни губи времето. Свободният пазар има етични правила, а тоя пич е далеч от тях.
 
От: Оптимизиран и работещ онлайн магазин

Хора , защо се карате , човека си казва цената и сайта на лично - ако не ви устройва пишете му че не го искате и тва е . Или ви дразни че иска 8500 лв. апък не казва за какво , демек изгуби ви 5 минути да напишете и получите отговор ? Стига бе свободен пазар си е който иска купува , който иска не купува или само иска ЛС за инфо е така щото няма какво да прави . Голяма драма .....

Освен това няма как да искаш 8,500лв. при 20 посещения на ден в сайта (в заключеното тухо има начин да се виждат посещенията), а и не иска да предостави доказателства защо му иска тези пари (приходи) и посещения защо?

Ако някой се беше видял с човека ще му изгуби времето (ЛС-та,телефонни разговори, среща), като види приходи, че няма и посещенията са 20 на ден е голяма загуба на време и нерви.
 

Горе