Опън карт работи ли с кредитни карти!

dalasweb

Well-Known Member
Здравейте!
Някой да знае дали опън карт работи с кредитни карти .
В сайта rexcart има модули само за еконт ,пейпал и ебг.бг
:)
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

БОРИКА /прочети обаче коментарите най- отдолу/

Но аз лично не виждам смисъл. Пей Пал работи с карти и без да имаш регистрация. А и повечето БГ-та ги е страх да плащат предварително за продукт.
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Ok тогаз пеъпал ша се ползва/не знаех че можело и без регистрация да изпратиш пари /
А читав ли е опън карта ?Има ли проблеми със заплащането и т.н?
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Е има го вграден в системата, едва ли ще има проблем. Но не съм си направил труда да го активирам на нито един от магазините. Пращам само с наложен.
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Проблеми със заплащането няма.
Нужно е да активираш пейпал и можеш да приемаш карти и без регистрация, ако не е за БГ.
Ако е за БГ не можеш да приемаш карти без клиентите ти да се регистрират в пейпал
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Проблеми със заплащането няма.
Нужно е да активираш пейпал и можеш да приемаш карти и без регистрация, ако не е за БГ.
Ако е за БГ не можеш да приемаш карти без клиентите ти да се регистрират в пейпал

Това последното не го знаех. Извинявам се, че го пуснах по пързалката. Плащал съм директно няколко пъти без да влизам през акаунт/с българска карта?/ и така ми е останало... Не знаех, че има значение.
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Е има го вграден в системата, едва ли ще има проблем. Но не съм си направил труда да го активирам на нито един от магазините. Пращам само с наложен.

Аз искам и да съм легален с контакти ,адреси - фактури да издавам и всичко да минава през банковата ни сметка!
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Плащал съм директно няколко пъти без да влизам през акаунт/с българска карта?/ и така ми е останало... Не знаех, че има значение.

Не ме разбра. Няма значение какви са картите на клиентите.
Въпросът е дали Пейпал акаунта на търговеца е български
 
От: Опън карт работи ли с кредитни карти!

Не ме разбра. Няма значение какви са картите на клиентите.
Въпросът е дали Пейпал акаунта на търговеца е български

Да, ясно. Схванх. С една дума не му върши работа :)
 

Горе