Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

След нова година ще ви предоставя възможност за безплатна доставка за стоки от лондон, най-вече дрехи.
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

+18 - щото съм нервен малолетките да не четат


до сряда ако не ми намерят стоката путките от DHL
ВЪВ ВСИЧКИТЕ СИ САЙТОВЕ ЩЕ ВЪРТЯ БАНЕРИ КЪМ СПЕЦИАЛНА СТАТИЯ
"КАК МЕ ОКРАДОХА ОТ DHL" НА ПОНЕ 3 ЕЗИКА!
НЯМА ДА ОСТАНЕ СОЦИАЛКА В КОЯТО ДА НЕ ПУСНА
СТАТИЯТА И ВСИЧКО

обещава че всеки ден ще го видят поне 10-15 000 човека + надявам се още двойно от социалките!
това е възможно най голямата простотия която съм виждал
да ме ограбят смотаните куриери днес цял ден по летището и незнам си какво се разправям с простотии
и путките майни ми поискаха 12 лева копилтийките за да ми издадат документ че съм получил само половината пратка
НАКАРАХА МЕ ЛАЙНАРИТЕ КРАДЛИВИ - ДА СИ ПЛАТЯ ДВАНАЙСЕ ЛЕВА ЗА ДА МИ ДОКУМЕНТИРАТ ТЯХНАТА ГРЕШКА - ЕБАХТИ НАГЛИТЕ ЛАЙНАРИ
просто ще им изкарам стократно тая кражба през задниците
българска работа

за трети път работя с DHL И ИМАМ ЗА ВТОРИ ПЪТ ПРОБЛЕМИ С ТЯХ

просто им е бедна фантазията
нема да остане ненаспамена социалка и форум със специално написана от мен статия - поне това ми се отдава имам достатъчно посетители за да популяризирам подобно нещо
и да разочаровам и откажа от услугите им много клиенти !

аз може да съм загубил 6-700 лева- но те ще загубят поне 60-70 000 от кампанията ми да ме съдят после да видим кой ще спечели.

и магазина и него ако нямат застраховка на стоката дето са ми пратили наппрао путка им жална и на тях ...
 
Последно редактирано:
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

Как така 65 килограмова пратка изчезва то това да не е часовник да изчезне :shock:.
Туй са баси и тъпаните заспали.
 
От: От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

Как така 65 килограмова пратка изчезва то това да не е часовник да изчезне :shock:.
Туй са баси и тъпаните заспали.

абе това за 65 килограма май беше поредния гаф от тяхна страна щото дефакто по документи са две пратки по 11 килограма
и една отделна 4-5 кила май...

операторката нещо се омота и каза 65 кила .. щото дрехи и обувки 65 кила... бах го :)

ама както и да е де мани мамака им набили цени все едно превозват пратки от злато и диаманти мамка им
китай софия 8 кила 400 лева ми взеха мамицата им...преди месец
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

НАЙ-НАКРАЯ ПОЛУЧИХ ПОРЪЧКАТА СИ
С ЦЯЛАТА ВЪЗМОЖНА ОЛИГОФРЕНИЯ
НЕРВИ И РАЗПРАВИИ !!!
Първо от сайта пратили на три пратки поръчката и то чак 5 дена след като аз ги поръчах и платих мамаицата им ...
после от DHL ОТКРАДНАХА ИЛИ ЗАГУБИХА ЕДНАТА ПРАТКА
трябваше три дена ДА ОБИКАЛЯМ ДО АЕРОГАРАТА ДА ВДИГАМ СКАНДАЛКИ РАЗПРАВИИ ТЕЛЕФОНИ НЕРВИ
И НАКРАЯ СЕ НАЛОЖИ ДА ПУСНА ВРЪЗКИТЕ СИ И ТЕЖКАТА АРТИЛЕРИЯ ЗА ДА НЕ УСПЕЯТ ВСЕ ПАК КРАДЦИТЕ ОТ DHL ДА МЕ ЗАВЛЕКАТ !!!

толкова нерви и разправиии направо не си струва никога съм нямал подобно чудо при покупка от ибей...

Просто пълна дебилщина на олигофрените от магазина с някакви любезни писма, но неказващи нищо
пълна лайнарщина неадекватност и непрофесионализъм от DHL
чак като се обадиха силни хора те успяха да намерят и да ми върнат пратката... КОЯТО преди да им позвънят беше неоткриваема - а после изведнъж получих 3 обаждания любезни и мазни:
"-къде ще ви е удобно да ви доставим пратката след 1 час ..."
БЪЛГАРСКИ БОКЛУЦИ - В СМОТАНА НИ ЛАЙНЯНА ДЪРЖАВИЦА
изобщо
СРАМ МЕ Е БЪЛГАРИН - ПРЕДПОЧИТАМ ДЕЦАТА МИ ДА НЕ ЗНАЯТ ОТКЪДЕ СЪМ ДОРИ !
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

хубаво че си получил стоката все пак ..

никога съм нямал подобно чудо при покупка от ибей..
от ибей не се ли получава в БГ пак с DHL ...
и аз нямам никак хубави впечатления от тях ама в България всичко е възможно ...за пощите ни да не говорим ..
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

с много куриери съм работил работя и в момента, но на по големи олигофрени от DHL не съм попадал...

няма ден да не идва куриер при мен

DHL още реди няколко месеца ги намразих че ги молих две седмици с еждневни телефонни обаждания към някакви тъпи... мутки които само казват да ще ви се обадим да добре и така 2 седмици за да ми направят номер ..
незнам как е на запад тази фирма, но тук е побългарената версия
нямало било как да ми изчезне стоката...
абе сульовци все едно не са идвали десетина пъти техни колеги да ми предлагат за продан уж изгубена стока... някой като мен така е пищял ама му продадоха лаптопа... и не само лаптопи доста неща са ми предлагали куриерите им ...
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

с много куриери съм работил работя и в момента, но на по големи олигофрени от DHL не съм попадал...

няма ден да не идва куриер при мен

DHL още реди няколко месеца ги намразих че ги молих две седмици с еждневни телефонни обаждания към някакви тъпи... мутки които само казват да ще ви се обадим да добре и така 2 седмици за да ми направят номер ..
незнам как е на запад тази фирма, но тук е побългарената версия
нямало било как да ми изчезне стоката...
абе сульовци все едно не са идвали десетина пъти техни колеги да ми предлагат за продан уж изгубена стока... някой като мен така е пищял ама му продадоха лаптопа... и не само лаптопи доста неща са ми предлагали куриерите им ...

Егати куриерите. И далавери въртят с уж изгубена стока. То това като в онзи филм Next Day Air дето имаше един куриер, който си пребъркваше стоката и си вземаше каквото му харесва. И той за DHL е работил явно:lol:
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

ами нормално е
на мен и в други фирми са ми губили стока
може би съм успявал да се оправя точно по тази причина че имам няколко познати и са ми изплащали застраховката.
но DHL НАЛИ УЖ СЕ ВОДЯТ НАЙ-РЕНОМИРАНАТА международна фирма ?
нямат никакъв контрол
кой знае пак каква шуробаджанащина е в бг ...

също ткаа са ме предупреждавали да не пращам пари в пратки
защото куриерите дебнат и ако се усъмнят че има някой лев отварят преатката и тя изчезва или стига без парите
а нищо неможеш да им кажеш защото е забранено пари да с епращат так :)
и ходи пиши на [email protected]
 
От: Организирам обща поръчка на дрехи и обувки

една приятелка си поръчва вече втори път кецове и идват. и аз щях да правя партия с нея ама нямах пари...
 

Горе