Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

цветанов кога ще си лежи присъдата, айде да влиза докат е млад или му строят министърска килия и за т`ва ще да се бавят?

Чака Боко,да са си заедно в една килия,не иска при бай Ставри :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Уни как не те е срам, честно. Бостан....

До вчера и Станишев и Болния Мозък го лапаха на Местаня и на Доганя, нищо не казахте.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз, не съм го правил това бре. Ама иначе тоя си го заслужава, като искате дясно създайте си го, ама тоя е боклук. Не ми го защитавай.
Уни как не те е срам, честно. Бостан....

До вчера и Станишев и Болния Мозък го лапаха на Местаня и на Доганя, нищо не казахте.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Greeting from Ireland :)

Тъй като 2ма от активно пишещите тук ме обявиха за лъжец като има казах че работя по ИТ проекти за големи компании в различни държави, реших да ги поздравя докато пътувах към новия ми проект в Дъблин.

На тръгване от София:
7507403j.jpg


Билета ми с прекачване в Франкфурт
7507409G.jpg


Вече на летището в Дъблин
7507413J.jpg


Та няколко седмици няма да съм толкова активен , все пак трябва да работя и да изкарвам пари. А 2мата поздравени дето ми се подиграха , че не знам английски и че съм ИТ - ще им взема по един магнит от Дъблин да си лепнат на хладилника (само дано не се задавят от злоба ) Айде лека , че в вашия часови пояс е по късно :)
ПС: Уни пиши в темите дори и мен да ме няма да ти опонирам , да изкараш и ти някой лев от постове.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Тъй като 2ма от активно пишещите тук ме обявиха за лъжец като има казах че работя по ИТ проекти за големи компании в различни държави, реших да ги поздравя докато пътувах към новия ми проект в Дъблин.

На тръгване от София:


Билета ми с прекачване в Франкфурт


Вече на летището в Дъблин


Та няколко седмици няма да съм толкова активен , все пак трябва да работя и да изкарвам пари. А 2мата поздравени дето ми се подиграха , че не знам английски и че съм ИТ - ще им взема по един магнит от Дъблин да си лепнат на хладилника (само дано не се задавят от злоба ) Айде лека , че в вашия часови пояс е по късно :)
ПС: Уни пиши в темите дори и мен да ме няма да ти опонирам , да изкараш и ти някой лев от постове.

Ей, аз съм изключително поласкана, въпреки че пак ме нарече Нанка, тоя бръньо, ей.:)
Вместо магнитче за хладилника не можеш ли да ни вземеш по нещо по-фешън, щото с Уни сме неудачници, даже аз клоня към 0лата.:wink:

п.с. не бързай да се връщаш - няма да ни липсваш.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

И да прославиш името тиквово на тия невежи ирландски селяни, ей! :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

И да прославиш името тиквово на тия невежи ирландски селяни, ей! :lol:

Докато се возех в трамвая , гледам на една спирка някъв пиян се бута на 2ма полицай и за 2 секунди го събириха на земята и му сложиха белезници. А в трамвая някъв изкоментира - Every day same shit... та тука пиянки и селяни има много. А бойко славата му се носи в цялата галактика :)
 
От: От: Орешарски подаде оставка !

Ей, аз съм изключително поласкана, въпреки че пак ме нарече Нанка, тоя бръньо, ей.:)
Вместо магнитче за хладилника не можеш ли да ни вземеш по нещо по-фешън, щото с Уни сме неудачници, даже аз клоня към 0лата.:wink:

п.с. не бързай да се връщаш - няма да ни липсваш.:)

Е билета за наобратно е купен - средата на август , но не бой се , от 1ви Септември пак ви оставям :) Само се надявам по изборите да се падна да съм тук :D
 
От: От: Орешарски подаде оставка !

Е билета за наобратно е купен - средата на август , но не бой се , от 1ви Септември пак ви оставям :) Само се надявам по изборите да се падна да съм тук :D

Е, в такъв случай ние се надяваме да не си...:wink:
Хубави подаръци да ни купиш и да пуснеш клипче, ей.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Бреееее, бърни, чак с химикал писал :D
Човек да не заспи значи мамка му. :-o
 
От: Орешарски подаде оставка !

Бреееее, бърни, чак с химикал писал :D
Човек да не заспи значи мамка му. :-o

Видя ли, душе кви неща пропускаш, като си лягаш рано и ядосан? Аз даже имам клипче от хотелската му стая и сега чакам клип под душа, как ми пее нещо на английски - може и да поплаква, но държа да бъде на английски.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

:( Мани душко направо ме е яд. Обаче виж как ни е сватосал, специално за нас двамата :rolleyes:
Ако се откаже от мутрата, да го поканим на сватбата освен. :D
Видя ли, душе кви неща пропускаш, като си лягаш рано и ядосан? Аз даже имам клипче от хотелската му стая и сега чакам клип под душа, как ми пее нещо на английски - може и да поплаква, но държа да бъде на английски.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ще донеса ирландско уиски за сватбата , прасето от вас :)
Между другото , на този проект ми дадоха свободен достъп до интернет което си е лукс :)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ще донеса ирландско уиски за сватбата , прасето от вас :)
Прасето ще си ти, явно - освен ако не пуснеш селфи, с което да докажеш, че си втален. Може да го съчетаеш с клипчето от банята:wink: Всъщност аз съм вегетарианка, та менюто може да е постно, за наказание на гостите.:)

Между другото , на този проект ми дадоха свободен достъп до интернет което си е лукс
И наказание за нас.... И все пак - хубави подаръци да ни купиш - аз обичам маркови парфюми..:rolleyes:
 
От: Орешарски подаде оставка !

:( Мани душко направо ме е яд. Обаче виж как ни е сватосал, специално за нас двамата :rolleyes:
Ако се откаже от мутрата, да го поканим на сватбата освен. :D

Щом обмисля какъв подарък ще донесе, явно е на път да се откаже от тиквоча, душе. Алилуя - един вразумен.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Малеееее, от твоите уста в божите уши душко. От сума и време приканвам да се сложат икони с прегръдка у форума ама ей на, не ми зачитат мнението. :(
Щом обмисля какъв подарък ще донесе, явно е на път да се откаже от тиквоча, душе. Алилуя - един вразумен.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Малеееее, от твоите уста в божите уши душко. От сума и време приканвам да се сложат икони с прегръдка у форума ама ей на, не ми зачитат мнението. :(

Може да е такова емотиконче, та да се радва бърни:Image_471076_126.jpg
Подмазвам се за парфюмче.:rolleyes:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Интересно ми е какво ли са правили след това :-o
Може да е такова емотиконче, та да се радва бърни:Виж файлът 10470
Подмазвам се за парфюмче.:rolleyes:
 

Горе