Оригинално портфолио

qNuZoV

Banned
Вижте най оригиналното портфолио - FreedoM Design. След като го погледнах направо паднах от стола :eek:

В страница "За мен". беше най-яко.

компютърни езици и дизайн
От кога има компютърни езици ?

И следващата страница "Услуги".

Услугите, предлагани от мен са: -дизайн на psd
Човека предлага дизайн на psd ...

Незнам що човек би си пуснал портфолио ,в което няма нито един проект и незнае какво е "php&mysql".
 
От: Оригинално портфолио

общо взето с тая тема падаш на неговото ниво!

защо е задължително да знаеш пхп и mysql че да имаш портфолио ?

не виждам смешното в псд услугите за дизайн.

компютърни езици има откакто има компютри
 
От: Оригинално портфолио

Ехе на 13 години е момчето, само браво мога да кажа! Важното е, че върви по правия път :D
 
От: От: Оригинално портфолио

Ехе на 13 години е момчето, само браво мога да кажа! Важното е, че върви по правия път :D
Да, и аз така мисля.Дори сайтче си е направило детето.
Познавам много по-големи хора, които хабер си нямат не само от сайтове, а и от интернет.:)
 
От: От: От: Оригинално портфолио

Познавам много по-големи хора, които хабер си нямат не само от сайтове, а и от интернет.:)

е де . ..ами други неща ги вълнуват сигурно по -големите хора :)

ако е на 13 год .момче сайта хубаво ........по добре да се занимава с това от колкото да играе на Кънтър-Страйк или др. щото така и така сега са по цял ден в интернет малките
 
Последно редактирано:
От: Оригинално портфолио

Янузов ти като пишеш сео оптимизация не ми се прави на много умен... първия пост, който погледнах в блога ти
"Този ъпдейт немога да кажа ,че съм доволен ,но немога и да кажа ,че съм доволен."

Първо - няма никакъв смисъл в това изречение и "немога" се пише "не мога", частицата "не", когато се намира пред глагол се пише отделно, в останалите случаи е слято ;) Не се прави на умен, излагаш се ;)
 
От: Оригинално портфолио

Присмял се хърбел на щърбел и двамата сте на по 13 години и двамата се учите кое му е смешното ? Хубаво се учи момчето.
 
От: Оригинално портфолио

Ха-Ха Язунов я се виж и ти.. qnuzov.info/about/ на 13 години и съм от град Гоце Делчев. Уча в II-ро осново...
 
От: Оригинално портфолио

Уча в II-ро осново “Кирил и Методий”. 8 години уча така и не съм чувал да се казва Кирил и Методий. Първо иди в града виж имената на училищата и тогава лъжи.
 
От: Оригинално портфолио

Вие го изядохте човека...
 
От: Оригинално портфолио

Ама какво значи изяли са го виж как постъпва с връстника си,учи се детето не може да се очаква на 13 години да завършен уеб програмист или нещо от сорта.
Децата понякога наистина са жестоки и имат доста пиперлив език,вместо да му подаде ръка и да го научи на нещо той се присмива на работата му (каквато и да е тя) според мен не е в духа на честната игра.
 
От: Оригинално портфолио

Децата понякога наистина са жестоки и имат доста пиперлив език,вместо да му подаде ръка и да го научи на нещо той се присмива на работата му (каквато и да е тя) според мен не е в духа на честната игра.

Е той да не мислиш, че (тоя дет пусна темата) знае повече от това момче с портофлиото.
 
От: Оригинално портфолио

Много е зле самото портофолио и собственика му :)
 
От: Оригинално портфолио

Ех... Има Господ, да знаете! Тъкмо бях нервен и се чудех на кой да си го изкарам и е го на - Янузов!! Само няколко думи ще ти кажа - ти най-малко имаш право да се смееш на другите. Не за друго, ами щото една статия имаше в пикливия си блог и тя беше дословно изкопирана. Да не говорим, че тази статия не беше никак добра... Ти не можеш да пишеш правилно, а относно блога - едва ли разбираш чак толкова от SEO, че да учиш другите... Има хора дето са къде-къде над теб, над мен, и над 95% от хората в тоя форум и се страхуват да пуснат подобен блог, ама ти Богоизбрани и Богопомазани, явно ще успееш да научиш хората на SEO... Или поне ще успееш да се изтъкнеш пред твоите връстници... (къде бях чел, че и ти си на 13-14 ?)

Знам, че и аз съм пускал подобни теми, но все пак ще го кажа кратко, точно и ясно, като се надявам абсолютно всички да разберат скромният ми намек - този форум има за цел да научи хората на нещо полезно, а не да се подиграва на хората, които може и да не могат, но поне опитват! Мен лично тоя Янузов взе много да ме дразни и го предлагам за наказание. Ей сега ще пусна една анкета срещу него и ще пиша на администраторите после. Айде лек ден ви желая. И желая успех на хлапето, което, поне за момента, иска да направи нещо хубаво!
 
От: Оригинално портфолио

Жалко е, че се подигравате на подобни хора. Още по-жалко е че това са креативни деца, които искат да научат нещо, цъкат и се стараят да направят нещо па макар и за себе си. (виждам че сега няма нищо в блога. Може просто да е било експеримент)
Имате ли бегла представа колко от младежта се насочва към компютрите и колко от тази част се занимава с нещо по-различно от игри, импулс.бг и т.н.... Много малка част. Днешната младеж е МЪРЗЕЛИВА!
А момчето ако е на 13 и си е вдигнало блоги си има домейн и хостинг не е за подигравка ами за потупване по рамото. Компютрите не са като едно време, да са ценност и години преди да получиш комп изгаряш да го разцъкваш. Сега компа ти го дават в по рождение и младежта не оценява какво има и какво може да постигне.

От кога има компютърни езици ?
Я ПАК ? :shock:
И след подобен въпрос се присмиваш на 13 годишно дете?:mad:
 

Горе