Основни грешки при адсенс , какво не трябва да се прави .

Bulsor

New Member
Бих искал да получа информация , относно грешките , които мога да допусна и да ми изтрият акаунта.
Един вече ми изтриха с 500 Евро преди година и сега бих искал да не допускам грешки.
Четох в темите , но остана неясно за мен.
Може ли да се комбинира адсенс със друга система или афилиейт ?
Има ли имена на сайтове , които директно водят към бан ?
Ако трафика е предимно от сициални мрежи , води ли това до изтриване на акаунта ?
Има ли алтернатива адсенс за рекламни банери ?

Благодаря.
 
От: Основни грешки при адсенс , какво не трябва да се прави .

На мен също ми баннаха акаунта но с по малко пари. Най лошото е че не ти дават никакви обяснения защо...доста са арогантни.
За какво са ти баннали акаунта.
 
От: Основни грешки при адсенс , какво не трябва да се прави .

Бих искал да получа информация , относно грешките , които мога да допусна и да ми изтрият акаунта.

Да, може да получиш такава информация, и ти гарантирам, че ще бъде пълна и точна. И лесно ще я намериш - просто прочети правилата за ползване на програмата!
 
От: Основни грешки при адсенс , какво не трябва да се прави .

Основна грешка - потребителите кликат сами на рекламите си или купуват такива услуги.

Трафик от социални мрежи не води до бан
Има сайтове на които не можеш да поставяш адсенс - хазарт, съдържание за възрастни (прочети повече по темата)
Комбиниране с други афилиейт програми - може да комбинираш с афилиейт, можеш и с други програми за реклама и не води до бан
Алтернатива на адсенс - само афилиейт програми, друго за момента няма, но за афилиейт програми е необходимо сайта да ти е добре направян за тях
 
От: Основни грешки при адсенс , какво не трябва да се прави .

Много благодаря. Ще се опитам да разбера къде точно съм сбъркал и продължавам да чета.
 
От: Основни грешки при адсенс , какво не трябва да се прави .

Последната седмица много ми падна цената на клик от САЩ, от 30 на 15 цента..... При вас как е ?
 

Горе