Оставате ли на новите цени на NS1 - 40лв за managed server

Оставате ли на новите цени на NS1 - 40лв за managed server или ще мислите за по-евтини решения?

• Ще оставам, добри са.

Votes: 3 37.5%
  • Местя се, директно 40лв не ме устройва.

Votes: 5 62.5%

• Общо гласове
    8

bentos

Member
Оставате ли на новите цени на NS1 - 40лв за managed server или ще мислите за по-евтини решения?

Станимир И

Active Member
Здравей, разбира се, аз ползвам NS1 за доста неща, доволен съм и като цяло добра услуга.

Поздрави,
Станимир И

bentos

Member
днес докато разглеждах намерих тези тук с повече ресурси за 30лв на месец, според вас дали са добре?

alexkuzmov

Active Member
Зависи дали държиш на cPanel или не.
Ако държиш, 40 лева си е добре като цена.
Lightsail си има всичко, но трябват малко сисадмински умения, https://aws.amazon.com/lightsail/pricing/

C.Cenov

Well-Known Member
Споделения хостинг май също го вдигнаха, принципно ме мързи да местя сайтове, иначе май вече не са най-евтини

$INeed$

Well-Known Member
Споделения хостинг май също го вдигнаха, принципно ме мързи да местя сайтове, иначе май вече не са най-евтини
Да, и не са само те. Какво толкова ви мързи бе хора? Правите бекъпа, молите за помощ от другия хостинг и го екстраквате целия бекъм на акаунта ви при новия. В повечето случаи ви съдействат. А като ви мързи, плащате. Разликата ще е "такса мързел" и вече може да не си правите труда да обвинявате други. ;)

C.Cenov

Well-Known Member
Да, и не са само те. Какво толкова ви мързи бе хора? Правите бекъпа, молите за помощ от другия хостинг и го екстраквате целия бекъм на акаунта ви при новия. В повечето случаи ви съдействат. А като ви мързи, плащате. Разликата ще е "такса мързел" и вече може да не си правите труда да обвинявате други. ;)
Ми обикновенно в последствие нещо се чупи. Сайтовете са няколко и не са от най ъпдейтваните, я пхп версията няма да съвпадне или нещо друго.. кат цяло щом работи, предпочитам да не го барам. Не обвинявам никой за мързела ми, но не ги и възхвалявам, че си вдигат цената двойно. Тяхна си е фирмата, ша праят квот искат ест

alexkuzmov

Active Member
Ми обикновенно в последствие нещо се чупи. Сайтовете са няколко и не са от най ъпдейтваните, я пхп версията няма да съвпадне или нещо друго.. кат цяло щом работи, предпочитам да не го барам. Не обвинявам никой за мързела ми, но не ги и възхвалявам, че си вдигат цената двойно. Тяхна си е фирмата, ша праят квот искат ест
Гаранция при преместване ще се счупи нещо.

Може да се направи на 2 етапа естествено.
Първо дев сървър, копира се код, база, файлове ала бала, оправят се версиите и чак тогава се пренасочва домейн.
Не отнема много време но не е евтина подобна услуга и трябва да си заслужават парите платени на порграмист спрямо платените за хостинг.
Ако математиката излиза, мести смело.

$INeed$

Well-Known Member
Винаги се чупи. Няма начин да не се счупи, но се оправя и се пригажда към новата си среда. Вие за сефте ли работите в IT сферата? :) Принципът е така, не се пипа, ако работи, но то работи, а няма причина да не заработи и другаде. Колкото до версиите....какъвто сетъп им кажеш, че имаш на стария, такъв ще гледат да ти подсигурят на новия хостинг. Както се вика, отговорът е винаги НЕ, ако не питаш. Питай ги ебачите в Плаза дето лазят. Сега малко им е сух периода, ама не ги мисли, загряват. ;)

pgplamen

Active Member
днес докато разглеждах намерих тези тук с повече ресурси за 30лв на месец, според вас дали са добре?
Ползвам ги вече над година. До момента съм изключително доволен. Имат собствен панел лесен и удобен за работа. Препоръчвам ги не съм им рекламно лице :)

sgp77

New Member
ICD са изключително коректни и с услуга с високо качество. Просто не местният пазар не им е приоритет и не се саморекламират масово както някои други.
Препоръчвам с две ръце.

не бих се махнал от NS1 най-вече заради съпорта... С какви ли не глупости съм ги занимавал, дори неща които не им влизат в работата и винаги са ми помагали. За мен всяка една стотинка която съм дал там е оправдана :).

не бих се махнал от NS1 най-вече заради съпорта... С какви ли не глупости съм ги занимавал, дори неща които не им влизат в работата и винаги са ми помагали. За мен всяка една стотинка която съм дал там е оправдана :).
За всяка една компания, това "най-вече заради съпорта" е най-ценното признание. Всички имат железа, всички имат мрежи, всички имат едни слоугъни, заблудени и зомбирани PR-чета, но това със съпорта е най-ценното нещо. Ако и самите клиенти го оценяват, и без пари да им дадеш услугата, няма да ги загубиш.
Disclaimer: не ползвам NS1 и не съм ползвал. Още си чакам 200-та лева от ПР-чето де се подвизаваше из форума. :cool:

Noke

Well-Known Member
Максимумът ми за съпорт тикети е 4, най-много 5.
После се местя.

Най-дълго съм се заседявал на хостинги, дето не е имало нужда някога изобщо да контактвам съпорта.

• Like
Реакции: Sky

$INeed$

Well-Known Member
Максимумът ми за съпорт тикети е 4, най-много 5.
После се местя.

Най-дълго съм се заседявал на хостинги, дето не е имало нужда някога изобщо да контактвам съпорта.
Супер, значи не си от идиотите, които питат всякакви глупости. Явно си четеш Нолиждбейса. :)

Горе