Останали бройки слънчеви очила

MSMM

New Member
Очилата не са китайски изработката е много добра турски са има хубави модели купувал съм на по 6 лв броя искам вече да ги махна тъй като нямам време да се занимавам остана ли са ми около 80-90 броя женски и мъжки, женските мисля че са повече
Продавам ги всичките за по 4лв броя не целя печалба а поне да си избия парите.
Който има интерес да ги откупи нека ми пусне едно лс. :beer:
 
От: Останали бройки слънчеви очила

Колега-не съм чувал турците да произвеждат слънчеви очила-кажи откъде ги купи-наистина ме заинтригува!Всеки месец съм там по 2 пъти и съм в бранша с очилата-ама не бях чувал такова нещо!
 
От: Останали бройки слънчеви очила

Здравей колега така не мога да ти кажа точно мястото тъй като работех с друг човек който ми вкарваше стоката от там. Продавал съм ги по морето други в София.
Така за очилата реплика са добра изработка не са криви или нещо подобно останали са ми различни имам около 90бр и някои се повтарят в различни цветове ако желаеж ще ти пратя подробно снимки на скипе zahari961
Поздрави и успех!
 
От: Останали бройки слънчеви очила

Турците правят всичко, дай да ги видим ?
 
От: Останали бройки слънчеви очила

Очилата са реплика на фирми като MaxMara ,Fendi ,Etro ,Prius Diesel, Okey, Paradoks, be cool
тъй като като се пробвам да кача снимки тук качването пропада затова който има интерес да пише в скипе ще ви снимам подробно моделите
останали са ми около 50 бр женски 15бр мъжки и 11 бр детски
скипи ; Zahari961
l
 
От: Останали бройки слънчеви очила

Очилата са реплика на фирми като ...l

Аха, значи продаваш фалшива стока и крадеш от истинските фирми.
 

Горе