Осъществяване на пари от web dev във Великобритания?

Дискусията в 'Web Development' стартирана от burnout1, Май 9, 2018.

1. burnout1

burnout1 New Member

Рег.:
    Май 9, 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте :)

Наскоро се преместих в Обединеното кралство - печеля пари от това да правя уеб програмиране за фирми в България, но тези пари се вписват в моята банкова сметка в Обединеното кралство. Чудех се дали някой има опит с този вид доходи и би могъл да ми каже дали това ще бъде отговорено като данък върху доходите? Четох за двойни споразумения между държавите за данъчно облагане, но нямам такъв и се чудех дали няма да имам нужда от това. Погледнах този британски данъчен калкулатор (https://www.after-tax.co.uk/), но не мога да намеря никаква възможност за двойно данъчно споразумение. Може ли някой да ми помогне? Благодаря!

2. kufeiko

kufeiko Member

Рег.:
    Ян 10, 2011
    Съобщения:
    52
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
    Казано по най-краткия начин, без да се взимат предвид никакви обстоятелства - ще дължиш данъците на нейно величество :)

Най-добрия ти ход е да се посъветваш със счетоводител за опциите ти (а такиа има), както и дали в твоя случай може да се приложи избягване на двойното данъчно облагане.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice