Отваряне на Еврофутбол

mi7aaka

Member
Здравейте! Може ли някой да ми даде повече информация относно отварянето на Еврофутбол? Ще му бъда много благодарен!
 
Какво те интересува конкретно? Колко пари ще ти стъпи ли? За кой град става въпрос?
Колко пари ще ми излезе,какъв процент печалба ще имам,градът е малък, намира се в област Добрич.
 
Колко пари ще ми излезе,какъв процент печалба ще имам,градът е малък, намира се в област Добрич.
Процентът, който получаваш за букмейкърска дейност е 6% от оборота за спортни залози от Еврофутбол и 5% от оборота за другите игри на Евробет (еврошанс, лотомания, лотария България и другите).С други думи имаш примерно днес 1000лв оборот от спортни залози, гонки с кучета и виртуален футбол и това са ти 60 лв букмейкърски процент. От Евробет да речем имаш 500 лв оборот за този същият ден, това са 25 лв букмейкърски процент. Тоест днес си изкарал 85 лв. Парите се получават всяка седмица, пуска се балансов отчет всеки петък и там ти пише чисто и ясно колко от наличните ти пари са за тебе и колко трябва да внесеш в банката по сметките на Еврофутбол и Евробет.

Относно първоначалната инвестиция, тя е за твоя сметка. Самото помещение, което ще се превръща в букмейкърски пункт трябва да е според изискванияа на Еврофутбол - в определени цветове и други детайли. Това ще го изговориш с регионалният представител. 1-во ще дойде той да го огледа, след това ще дойдат от София да го огледат, ще ти направят проект, който става бързо понеже те го правят това нещо постоянно имат си хора за всичко, работят с определени агенции и нещата са професионални. Ще ти трябват и външни реклами с определени размери. За вътре като оборудване ще са ти нужни 6-7 телевизора общо за Еврофутбол и Евробет като изискването е да са с плосък екран и минимум 37 или 39 инча не помня точно колко бяха инчовете. Ще ти трябват и 3 компютъра. Терминалите са си от тях.

Ако имаш други въпроси конкретни питай, мога да ти отговоря на всичко.
 
Благодаря ти много за тази информация. Градът в който живея е с население от 7000 души и незнам дали ще има смисъл от цялата тази схема. Ако можем да проверим някакви обороти на някой от пунктовете в подобни градове ще е супер?
 
Благодаря ти много за тази информация. Градът в който живея е с население от 7000 души и незнам дали ще има смисъл от цялата тази схема. Ако можем да проверим някакви обороти на някой от пунктовете в подобни градове ще е супер?
Има ли друг пункт в този град? Ако има друг.пункт не съм сигурен дали ще разрешат да се отвори друг на толкова малко населено място. Трябва да си направиш сам проучване колко от тези 7000 човека са мъже и на каква възраст и дали има интерес към подобни пунктове като цяло. Може например да направиш една фейсбук група с името на населеното място, да поканиш всички които познаваш в тази група и за определен период да насъбереш членове в групата, които живеят в това населено място. След това ще пуснеш няколко анкети, ще ти стане ясно за какво става въпрос и има ли смисъл.
 

Горе