Отваряне на enc файл

wood

Well-Known Member
Имам нужда от малко помощ...
Преди имах един телефон LG - Optimus L3- Dual Sim...бях си инсталирал на компа LG PC Suite и си направих бекъп. Продадох телефона и сега искам да видя в бекъпа за един телефонен номер но проблемът е че всички файлове са в това разширение / backup_1.tar.enc, backup_2.tar.gz.enc, filenames.enc/.
В нета свалих няколко програмки за тези файлове но все не може да ги разархивира...помагайте с идеи как да отворя тези файлове.
 
Последно редактирано:
От: Отваряне на enc файл

Хайде довечера като се прибера ще ти помогна да видиш каквото ти трябва.
Към 21:00, 22:00 ще ти метна едно Л.С. с нужните неща да го направиш + видео най-вероятно.
Контактите можеш да ги видиш с windows-а, целта е да стигнеш до тях :)
Ако ли пък не стане, аз имам едно L.G. което не ползвам (андройдско), давам ти го за 2-3дни, там колкото ти трябва, ресторваш виждаш и си пич :)
 
  • Like
Реакции: wood
От: Отваряне на enc файл

Хайде довечера като се прибера ще ти помогна да видиш каквото ти трябва.
Към 21:00, 22:00 ще ти метна едно Л.С. с нужните неща да го направиш + видео най-вероятно.
Контактите можеш да ги видиш с windows-а, целта е да стигнеш до тях :)
Ако ли пък не стане, аз имам едно L.G. което не ползвам (андройдско), давам ти го за 2-3дни, там колкото ти трябва, ресторваш виждаш и си пич :)

Мерси,

по добре да ти изпратя файла и ти да го отвориш и после ми го върни в един текстови файл.
Благодаря пак :)
 
От: От: Отваряне на enc файл

Мерси,

по добре да ти изпратя файла и ти да го отвориш и после ми го върни в един текстови файл.
Благодаря пак :)

През LG PC Suite не можеш ли да ги видиш.
 
  • Like
Реакции: wood
От: Отваряне на enc файл

Не, изглежда че PC Suite трябва да бъде подвързан към телефона, защото сега не ми дава да отваря файловете.
 
От: Отваряне на enc файл

PC Suite трябва да е вързан към телефон и се дава импорт на файл към телефона, обаче ако не е точния модел телефон няма да стане.
Кодирането на файловете е с 256-битов алгоритъм и адски трудно може да се декриптира, ако въобще стане.
Борся се с него пък да видим какво ще стане...
 
От: Отваряне на enc файл

Ако колегата MiGG не се справи, виж тук някой дали има същият модел телефон и му изпрати файла той да го отвори и да ти върне в някакъв текстови файл контактите. Така май ще е най - добре.
 
От: Отваряне на enc файл

Да и това е идея, аз вече питах 3-4 познати/приятели и сега чакам отговор...
 

Горе