Отваря ли ви този сайт?

mvmrik

Well-Known Member
http://smsobiavi.com
Оня ден пренасочвахме домейна и в началото не ми го отваряше, явно заради DNS-ите, след няколко часа се оправи, днес го пускам и пак не ми го отваря. Като пробвах през прокси го отворих, но от моите компютри не става. Вижте как е при вас и кажете, да знам въобще работи ли?
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Работи добра идея си измислил. Дай по един промо код за предприемачите :D
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Е добре де, защо на мен не ми го отваря и даже ping нямам към него? Вчера си работеше, нищо не съм правил и сега не ще. Промо код сега не искам да давам, не за друго, а просто ще прецакам хората, които са си платили, защото ще из се изместят по-бързо обявите, а искам да си е всичко точно и само който си е платил да му седи там обявата. Друг е въпроса, че ако някой иска мога да му пусна за 2 лева и да избегнем мобилните оператори, не съм се засилил да им пълня гушите.
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Никаква грешка, просто ми излиза че няма такъв сайт и ping нямам към него. При мен все едно не съществува. Първия път като го направихме пак беше така, просто изчаках да се обновят DNS-ите и проработи - 2 дена беше добре, а сега пак го няма. Явно проблема е при мен, щом при вас работи. Аз го отварям през прокси, но не е там работата.
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Оправи се и при мен, май проблема беше от рутера, разчовърках тук там и тръгна :)
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Ти от HTML имаш ли си някакво поняие?
Какви са тези html, body, title, meta тагове през ред?
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Очевидно има, тъй като грешката е само на главната страница. Вероятно просто е написал един цикъл и без да е искал е бил включил
Код:
<html>

<head>
        <title></title>
        <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" />
	<style type="text/css">
</head>
<body>
</body>
</html>
 
От: Отваря ли ви този сайт?

хаха, ще го видя после това, явно нещо съм объркал, не съм и забелязал даже
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Ок си е сайта:) Работи си. Добре измислено
 
От: Отваря ли ви този сайт?

Наред си е и при мен, от рутера ми беше проблема.
 

Горе