Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

От: От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Зависи каква политика водиш, дали еврофутбола ти е в заведението или заведението ти е в еврофутбола. При мен няма старци и пиянки, няма никой да следи числа или да гледа мачове. Дал съм да се разбере, че не е като при другите пунктове. Работното време е относително, но заплати не плащам. Ако не съм аз там или брат ми, просто не работи. И да, процента е малък, но именно затова гледат да привлекат повече "пунктове" от този тип, за които процента не е толкова важен. За мен, както съм написал и в началото, е за разнообразие и е нещо ново, с което се привличат нови клиенти(от теб зависи какви) и също се задържат стари, които докато си пият кафенце или биричка ще пуснат 2-3 мача или 2-3 тегления числа вместо да ходят другъде.
Значи правилно съм преценил, че не си струва да се захващам
Това да не смяташ собственото време и труд е грешка, според мен
Между другото нямаше ли изискване за работното време, как така затваряш, като те няма
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

То изискване си има, но аз не се съобразявам с изискванията им, затова казах по-горе, че зависи от теб как водиш нещата. Еврофутбол има в заведението ми като нещо допълнително и те много добре го знаят. Не е пункт, където можеш да пиеш кафе, а бар, къдети ако решиш може да пуснеш някой фиш докати си пиеш бирата.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

При условия че в нета има по-добри коефициенти защо да залагаш в еврофутбол :)
На нашата улица имаше пункт, един от първите в града, ама сега гледам че са го затворили. Явно доста са им паднали оборотите
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Винаги (или поне в много далечно бъдеще) , за офлайн хазарта ще има място под слънцето . Естествено онлайн букмейкърите напират все повече и завземат все по -голям дял .Но изцяло да превземат хазарта няма , как да стане . Причините са не една и две .Отделно както знаем у нас нещата се случват още по бавно .Докато беше министър Дянков "изши" 10% данък върху оборота на онлайн операторите и още няколко безумни изисквания за да вземат лиценз (стана така , че по едно време се залагаше само през прокси щото всички се отказаха от мижавия ни пазар) .За целта на занятието и децата могат да се сетят...не че Черепа си няма и онлайн платформа де.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

При условия че в нета има по-добри коефициенти защо да залагаш в еврофутбол :)
На нашата улица имаше пункт, един от първите в града, ама сега гледам че са го затворили. Явно доста са им паднали оборотите

Принципно е така, но запалените комарджии като се знаят какво представляват го приемат за опасно да залагат в интернет. Причината, която изтъкват е, че като знаят, е имат 500 евро в картата може да ги изиграят и за 1 час :). Затова доста хора все още предпочитат да пуснат 10 лв на място и да изчезват по бързият начин докато не са се набутали още, защото влезеш ли вътре има на какво да се играе :). И кучетата си бягат, и топките се търкалят, а сега и анимационният футбол и той си върви. Има и покер между другото, който също се играе.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

За повечето пенсионери си е единственото, другите отдавна не го ползват
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Не винаги в нета коефициентите са по-добри. Има доста случаи, в които на Еврофутбол са по-добри, не по програма, ами когато се променят. Има и мачове, които в нета ги блокват, а в Еврофутбол ги оставят. И наистина е така, че когато парите са ти по сметката онлайн се губят много по-лесно, защото е като на игра и все едно не ги вадиш от джоба си - знам го от личен опит :)
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Аз съм работила в системата доста години и определено в този си вид бъдещето на тази фирма е само в монопола и защитата и от държавата/всеки знае за какво говоря,най малкото БП не се проверяват от НАП/.Иначе подобни офлайн залози ще има докато има хора,който нямат никаква комп. грамотност, в това число не са само възрастните пенсионери има и много млади хора който дори не са виждали компютър/това напълно сериозно го казвам/. Иначе за големите играчи е под тяхното достойнство да залагат в такива пунктове, дори ги е срам да влизат в тях.
Тоест клиентите на Ефу, ще бъдат най- неплатежоспособната част от народа, при 6% комисионна си е направо губене на време. Много работа за жълти стотинки.Разбира се покрай него може да се организира продажба на алкохол и цигари,те повечето и затова си правят пунктове...като разчитат на името да им пази някакви техни си далавери. Иначе си е пълно затъване,голяма инвестиция и разходи и мижави приходи.Но всеки сам си преценя, щото с тия 10-15 000 някой могат да направят много повече пари без да си дават много зор.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

на мен ми харесва еврофутбол пускам мачовете излзиат отивам да изплащам но коефициентите найстина са ниски в сравнение с възможностите за спортни залози онлайн
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Как мислите вие? Отживелица ли е Еврофутбол със своите 700 пункта в страната?
За мен е отживелица, но реално не е. В по-малките градове играещите залагат именно офлайн. Като гледам скоро и няма да стане отживелица напълно заради:
- има висок брой нискообразовани и хора с никаква компютърна грамотност, дори да успеят да стигнат до онлайн залагане, винаги остава едно чувство на не сигурност, че ще ти вземат парите, няма да изплатят печалбата (психология)
- истината е, че движението на пари през карта или друг електронен източник, някак си по-лесно се възприема. Докато парите в брой, като ги даваш, малко или много има някакъв възпиращ ефект.

1. Пускате ли Еврофутбол?
НЕ, предпочитам онлайн
2. Играете ли гонки с кучета?
Не.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Залагай народе залагай си и последните стотинки а Перукан и Делиорманския ще си правят кефа с любимите ви отборчета!
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

До Автора, аз искам информация .. специално заради това се регнах.. ако може да пишеш лс защото аз не мога ..
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

До Автора, аз искам информация .. специално заради това се регнах.. ако може да пишеш лс защото аз не мога ..

Изпратих ти ЛС.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Докато има чадър и няма конкуренция няма как да е отживелица ;). Къде има само 1 букмейкър?? Със смешни коефициенти (не на всички залози, но на повечето) и без опция за затваряне на залог губят доста клиенти. Тва че не влизаш в 365 с оригинален линк, а си с 1233-sb не е спирка за никого. И ако говорим за професионални комарджии - те играят с банка, т.е имат лимит на печалба и на загуба, не са кЛамери да си набият всички пари.
 
От: Отживелица ли е ЕВРОФУТБОЛ?

Не ми позволява да ти пиша ЛС ... как по друг начин да се свържа с теб ?
 

Горе