Отзив за директория

human

Member
Здравейте,

от доста време имам директория, която беше на адрес dir.it-bg.org, но беше доста занемарена. В последно време ѝ направих "реновация" и се обръщам към Вас с молба да прегледате и да кажете мнение, препоръки и общо взето, каквото Ви идва на ум за нея :)

Линкът е http://dir-bg.org.

Мерси. :)
 
От: Отзив за директория

Ми няма бутон "Добави сайт". :)
Явно иска регистрация, трябва да го споменеш някъде. Нещо от сорта на "Правила":

"За да публикувате сайт трябва да ....
Не се приемат сайтове с....
одобряват се до Х дни...
и т.н. "
 
От: Отзив за директория

Мерси :)

Направих бутона "Добави сайт" да се вижда без значение дали си логнат и съответно дава грешка, ако не си.

Наистина ще е хубаво и да има правила, но ще е по-натам като му се дозанимава на някой да ги напише :)
 
От: Отзив за директория

На мен ми харесва, и даже като че ли съм я забравил тази директория.
 
От: Отзив за директория

Добра е! Изчистена и семпла. Това къстъм ли е?
 
От: Отзив за директория

Хаха, абе трябват си правила. Както отварям и в очите ми се наби "п*нис помпи" най-горе .... някак си те отказва... :)
 
От: Отзив за директория

Супер, възползвах се вече. Перфектна е, никакви забележки от мен ;)

п.п. Иначе това пенис помпи.... и мен леко ме стресира :-o
 
От: Отзив за директория

И на мен ми допада като визия, простичка, семпла, по-различна от другите директории. Но за правила и общи условия ромбека е прав, трябва да ги има. Тези уникални помпи аз не ги видях
 
От: Отзив за директория

И аз налазих с няколко сайта. Мерси и репутация.
 
От: Отзив за директория

Благодаря за мненията.

Правилата ще почакат, тъй като нямам време в момента. То и одобрение няма и сега се одобряват автоматично.

Като цяло е готова потребителската част, другата не беше приоритетна и си чака реда :D Но определено, трябва да се въведе малко контрол.
 
От: Отзив за директория

Само гледай да не те налазят разни по*но сайтове.. че ще стане интересно :)
 
От: Отзив за директория

Дизайнът и комбинирането на черния с оранжевия цвят ми хареса. Единственото малко минусче е, че за един сайт можем да изберем само една категория. Успех с начинанието! :)
 

Горе