Отключване на Iphone

hking

Member
Здравейте, брат ми е в Англия и понеже от фирмата му са му подарили Iphone6 предлага да ми изппрати стария си 4s, който обаче е заключен. Понеже не съм запознат, а в нета намирам противоречиви коментари, искам да ви попитам колко струва отключването му, въобще дали от всеки оператор може да се отключи и изобщо има ли смисъл да си правя тази маневра :) (доставки, отключване и т.н)
 
От: Отключване на Iphone

До колкото знам тази марка не може да я отключва всеки, едно приятелче доста време се лута докато намери подобна услуга.
Мисля, че намери някакъв сервиз близо до техническия и цената на услугата беше около 50/60лв
 
От: Отключване на Iphone

Телефонът (4с) най-вероятно е купен от там и договорът му е изтекъл. Ако е така: собственикът се свърза с дадения оператор и обяснява, че телефонът е закупен преди Х време, респективно договорът е изтекил и би желал да го отключи. За Щатите отнема до 5 дни да изпратят кода, предполагам за ЮК ще е същото.
 
От: Отключване на Iphone

Здравейте, брат ми е в Англия и понеже от фирмата му са му подарили Iphone6 предлага да ми изппрати стария си 4s, който обаче е заключен. Понеже не съм запознат, а в нета намирам противоречиви коментари, искам да ви попитам колко струва отключването му, въобще дали от всеки оператор може да се отключи и изобщо има ли смисъл да си правя тази маневра :) (доставки, отключване и т.н)
Отключването ще ти излезе под 100 лв.
Което за този клас телефон е нормално...
 
От: Отключване на Iphone

Отключването става безплатно по схемата, която е обяснил nab4o.
 

Горе