Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Ма разбира се, забравих че ти ги решаваш тея неща - кое е заслужено, кое е правилно, коя тема е петъчна и сигурно много, много други.
Отделно че и забравих колко си ангажиран с времето си, кой съм аз да ти го отнемам :mad:
Само мога да помоля за извинение ...
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

А ако го нямаше този хубав форум, дали щяхме да се разбираме така или да се свързваме толкова лесно? Толкова много ползи има, ама не... админите криви. А в случая им се маха червеното и пак недоволство. Нямах намерение да спамя темата, но нещо не ми изглежда уместна критиката в случая към решението
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Ако Ъпхеро е обяснил достатъчно ясно заданието, а писателката не го е изпълнила, значит писателката трява гризне червената ряпа,,, написала статия ама като нее по темата се смята за неизпълнена поръчка,,, дая порицае съюза на писателките, яз съм пас
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Добре де стига рева, жената иска и да ти върне парите ти пак ревеш, доколкото разбрах даже не си се и опитал да говориш с нея и да и кажеш нередностите, за да има шанс да оправи нещата, смятам доста си некоректен тука, и моя съвет е да прекратиш драмата, да ти върне парите и да се спрете, а относно дамата "писателка" - явно че има над какво да работи ама тука не сме училище. Аз ако почна да мранкам колкото народ ми изгубиха време да им търся и давам домейни и накрая да ми пишат отказах се - след като примерно 1 час съм се ровил специално, а времето струва пари, но си мълча щото няма смисъл да си вдигам нервите. Та вземи си парите и край.
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Много ми е чудно как се хващат хора да вършат работа, която знаят че не могат да я свършат!
Писателката просто като знае, че не може да не взима пари на пред или да каже, че не може да се справи. Какви са тези работи: "Дай парите, пък аз ще видя дали ще свърша работата!" Не е редно да се насърчават такива хора тук. Като ще се учат на чужд гръб, може да работят на по-ниски цени или да искат заплащането след свършената работа.
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Добре де стига рева, жената иска и да ти върне парите ти пак ревеш, доколкото разбрах даже не си се и опитал да говориш с нея и да и кажеш нередностите, за да има шанс да оправи нещата, смятам доста си некоректен тука, и моя съвет е да прекратиш драмата, да ти върне парите и да се спрете, а относно дамата "писателка" - явно че има над какво да работи ама тука не сме училище. Аз ако почна да мранкам колкото народ ми изгубиха време да им търся и давам домейни и накрая да ми пишат отказах се - след като примерно 1 час съм се ровил специално, а времето струва пари, но си мълча щото няма смисъл да си вдигам нервите. Та вземи си парите и край.
Аз да рева?
И чети преди да пишеш.
Колкото да тънкия намек за домейна защо не каза, че и за търсенето без да се регва домейна взимаш пари. Дай начин и сума и ще ти заплатя услугата. И се научете да си казвате всичко, аз мога ли да знам какво си мислиш?
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

Не съм визирал теб, и точно че прочетох всичко за това коментирам. И все пак мисля че трябва да се държите на ниво и да се спрете с глупостите - не си доволен ЯСНО - вземай си парите и това е, такъв е риска да се работи с freelancers, за 3 години в тоя форум не се лу научи. И не ми дръж тон щото от келеши като теб целия форум реве. Ако е имало нещо да казвам съм ти го казал, точка.
Айде успех.
 
Да, гадно е да се учи някой на твои гръб, но реално няма да намерите нещо много велико за 5 лева или нещо подобно. Трябва и да сте наясно с това как пише самата авторка или поне да сте виждали нещо от портфолито и, ако случайно решите да я проверите, за да избегнете момента с "губенето на време", до което се стигна ако не управдае очакванията ви.

Но нека си го кажем и в очите - всеки поема този риск, когато започне да си избира фрилансъри, за които нито му е гарантрано от първо лице, нито има някакво наблюдения върху работата му. Не е кой знае каква драма някой да не се справи със задача. Случва се, да не кажа по-често от нормалното.

И бате, последно време много хейт сипеш. Да не би нещо да не върви....... :)
 
От: Откога се трият заслужени отрицателни itrade?

След като се трият незаслужени отрицателни рейтинги, а са заслужени само тези за измама, може ли някой от админите да коригира и моят негативен рейтинг, който е напълно незаслужен и добавен само от злоба. Прилагам линк към темата.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57710
 

Горе