Открадната страница!

Sowis

Active Member
Здравейте, първо се извинявам ако съм сгрешил раздела.
Та пиша ви за да ми кажете има ли начин да си върна отново страницата човека който я е откраднал го знам кой е, мисля си ако е възможно някак да взема паролата и данните за вход на този човек който ми открадна страницата и да му махна неговите права и да си върна моите, друг начин за връщане на откраднатата страница не намирам ако и на вас ви се е случвало и сте си върнали отново страницата или ако знаете как може да вляза в профила на този човек и да си върна страницата ще съм ви много благодарен.
 
Ти ли му даде правата? Или той ти разби паролата и ти я открадна? Ако си му дал правата ти няма какво да направиш. Ако ти е взел нечестно паролата или я е откраднал, може да отидеш в полицията да напишеш жалба срещу него и да го заплашиш със съд.
Забрави за разбиване на пароли и тем подобни хакерщини, няма да стане. Това е огромна социална мрежа, която следи за сигурността.
 
Това е огромна социална мрежа.
Аз пък не виждам някъде да е писал, че страницата му е от социална мрежа. А и от раздела тук на форума не се разбира това. Може би е негов пропуск...
 
Трудна работа да си я върнеш. Да хакнеш профил във Фейсбук е невъзможно! "Хакнатите" профили са всъщност откраднати от фишинг страници и разбити електронни пощи. Това е престъпление! Не се занимавай с глупости! Ако си му дал ти правата - забрави за тази страница!
 
Какви шамари? Все едно утре някой те среща на улицата, дава ти 10 лева и после те шамари, щото си ги взел. :D
 
Това е страницата а относно това че не пиша е че няма кв'о надеждата ми беше да вляза в профила от който ми откраднаха страницата и да си върна правата, но никой с нищо не може да помогне. Е щом не може да помогнете здраве да е. :)
Отговор и за тези които питат защо съм му дал админ права на този човек (Защото уш знаех че преди да мине една седмица от както си нов админ не може да махнеш старите администратори но уви не е било така, махна ми правата от Фейсбук бизнес, всяко зло за добро вече и аз се научих много лесно мога да взема данните й за вход но трябва да се хване на въдицата един път ще стане и ще си върна правата)

Между другото това е акаунта на човека който ми открадна страницата:
Лиза Доналд (Ако ви пише да знаете, иска да ви измами! Пиклата макар че не знам това пък може да е и фейк профил а човека зад профила да е мъж... Пиклю)
 
Кажи кой е човека, от форума ли е, как се казва? Админски права не се дават толкова лесно, затова има редактори и едитори, грешката е твоя. Не е лошо да кажеш кой е човека, за да се предпазят и други колеги от евентуална кражба.
 
Кажи кой е човека, от форума ли е, как се казва? Админски права не се дават толкова лесно, затова има редактори и едитори, грешката е твоя. Не е лошо да кажеш кой е човека, за да се предпазят и други колеги от евентуална кражба.
Казах кой е човека ето още веднъж: Цък
 
Свържете се с фейсбук. Предполагам имат логове, кой кога е влизал. От там евентуално можете да докажете, че страницата е ваша. Според мен обаче каузата е загубена.
 
Не търси вината в други, сам си виновен. Следващия път ще знаеш какво да правиш.
 
Очевадно е, че това е фалшив профил. Дай някакви реални данни.
Други данни нямам който да ви дам. Както казах знам как да й взема данните за вход но не измислих как да я излъжа че да ги въведе :confused:
 
Кажи кой е човека, от форума ли е, как се казва? Админски права не се дават толкова лесно, затова има редактори и едитори, грешката е твоя. Не е лошо да кажеш кой е човека, за да се предпазят и други колеги от евентуална кражба.

То тая тревога е пусната и в други форуми, ама авторът си е виновен в случая.
 

Горе