Откраднати пари от AdSense с Western Union

От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Какво стана ... някакви новини ? :/
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Още нямам отговор от Адсенс. Колко време се бавят обикновено с имейлите?
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

по принцип уестърн юниън се изплаща и само срещу лична карта но никога само срещу МТСН. Ако някой се е възползвал от твоя превод би трябвало да има подправена лична карта и естествено да знае, че имаш превод от гутъл. Например ако си губил личната си карта скоро и знаят, че редовно получаваш превод от гугъл е възможно да ти изтеглят парите. Банковите служители не винаги са най-прецизните на света, когато ви преглеждат личните карти, пък и някои си правят личната карта буквално на баница въпреки всичките и ламинати и пластмаси. Пък и ако нямаш трето око или не си труден за рисуване почти всеки на твоята възраст и с твоето телосложение, цвят на очите и косата може да мине за теб пред потяща се със сложната техника леличка.

Какво бих ти препоръчал да направиш: ако ползваш една и съща банка за получаване на УЮ пусни жалба, до Централно управление на банката, че превод до теб с МТСН незнам кой си, е бил изтеглен от друго лице, опиши, че редовно и винаги си теглиш преводите само и единствено от тази банка и тя ти е любимата и дрън-дрън други мотивиращи съответните служители глупости. Банките са оператори с УЮ и имат сключен договор, те са длъжни да обслужват клиентите с предимство и да приемат техните жалби. Недостатъкът, е че реално погледнато ти не си клиент на конкретна банка и действително е въпрос на добра воля да ти влязат в положението. От друга страна би било много по-лесно за тях да разберат, кога и от кой пункт са изтеглени парите. След като разполагаш с тази информация можеш да пуснеш жалба в полицията. Те обожават банковите измами. Споко, нямат шефство с данъчното, така че доходът ти остава недоказан и никой никога няма да се сети за това.

Колкото до номера, повечето от моите също започват с три нули.

М др би било интересно ако продължиш темата и обясниш какво се е случило, все пак всички ручаме от цицата на гуглата
 
Последно редактирано:
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Най-накрая получих отговор че е станала грешка в Western Union и ще ми върнат парите обратно в AdSense.
 
От: От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Най-накрая получих отговор че е станала грешка в western union и ще ми върнат парите обратно в adsense.

Това е много добра новина. Дано всичко ти се подреди скоро!
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Значи може да спим спокойно - не за започнали да крадат чрез Western Union :)
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

хубаво че ще върнат парите ама загадъчно стана накрая .."грешка в western union" това ли било

е дано не зачестят "грешките в western union":)
 
Последно редактирано:
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Е, честито все пак, размина се само с малко ядове. Като се замисля, за пръв път чувам за подобна грешка, ноо явно наистина човек се учи докато е жив
 
Последно редактирано:
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Значи в AdSense имам Western Union от Jan 26, 2009 и под него пише
Date Picked-up: Feb 1, 2009
Днес отидох в банката и ми казаха че няма превод на мое име. Възможно ли е някой да ми е свил парите?
Не е възможно. Аз работех в Тексимбанк преди 3 години и бях отговорен за счетоводното равнение на Western Union сметките на всички клонове с централата , както и на банката като цяло с кореспондентните и банки ползващи системата в света. Парите не са ти изпратени.
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

От мен да знаете Уестърн Юниън не струват, те са като пирамида....
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Много странно, много странно ... грешки стават но парите винаги се връщат на изпращча ако станат грешки. Лоша работа е да се прати в Боливия.
Всичко е яко мизерия и човек постоянно трябва да се бори.
 
От: Откраднати пари от AdSense с Western Union

Всеки, който има подобен на моя проблем трябва да знае, че се дължи на Western Union. Системата им за преводи явно не е толкова надеждна. Трудната част е комуникиране на проблема с Гугъл и възстановяване на парите. При мен отне над четири месеца!
 

Горе