Откраднати текстове от сайт

Krassie

Member
Здравейте! Аз съм фотограф и от доста време забелязвам мои текстове с някоя друга променена дума, но със същата структура на изреченията и целите текстове. Става въпрос по-специално за инфото в "за мен", както има вземания и от описанията на галериите и използвани мои думи при описанията на пакетите, които ползвам сега. Наистина ми омръзна да си чета мислите, които съм писала след дълги размишления посред нощ, защото буквално съм ставала и в 3-4 часа да ги пиша, като ми дойде музата. Преди време си мислех, че ми трябва копирайтър и ползвах услугите на някои дами тук. Почти съм сигурна коя, но да кажем, че се колебая между 2 (едната от които не познавам от форума и не знам дали е тук). Така или иначе не харесах поправките на моите текстове, защото просто не се виждах в тези думи и не ги използвах. Естествено не изключвам варианта самите фотографи да са си присвоили, но става въпрос за сайт, който съм сменила преди 2 години. Той в момента не е видим, тъй като е на друга платформа и си стои в една директория на сайта ми. Инфото ми на сегашния сайт е променено. Можете ли да ми кажете какво може да се направи по въпроса?
 
Последно редактирано:

Горе