Откраднаха ми голяма фейсбук страница

От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Видях на една снимка в страницата, качена тази сутрин и имаше таг, тагът беше от този https://www.facebook.com/Stoqnov.Malkiq
Писах му от друг профил и го питах нещо за страничката и веднага ме блокира, та сигурно той е собственика.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Наистина ли смятате, че някой ще изтрие така фейсбук страница заради необосновани репорти? Че те така утре и вашите страници ще изтрият като я репортнат 30 човека.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Мене, ако питаш, намирай го къде живее този хюм. Вече имаш достатъчно инфо и доказателства. Ако не става с полиците , действай по другия начин...
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Аз знам 1 начин по който може да изтрият страницата му пиши ми ЛС ако искаш. Но да знаеш, че не гарантирам и ще те помоля да не го споменаваш публично ..
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Сега пак е постнал това уж за гледането на профилите, и като цъкнеш на линка те препраща и иска да се логнеш, за да ти открадне и акаунта. Сигурно ще постои още няколко минути и ще го изтрие, тариката му с тарикат....
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Аз знам 1 начин по който може да изтрият страницата му пиши ми ЛС ако искаш. Но да знаеш, че не гарантирам и ще те помоля да не го споменаваш публично ..

Един вариант е да поръча голяма бройка фенове (или ако може сам да си ги докара по онея хакерски начини) за много кратко време и ще направи впечатление. Стига обаче пак да не я бутнат и само да им я е напълнил после :)
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Същият човек и мен се опита да измами, но при мен не минава. Скайпа му е aleksandar.atanasov36. Искаше да му прехвърля страниците първо, усетих го че има нещо гнило. Искаше телефон, дадох му фалшив и го отпратих да се оправя и го махнах от скайп. Такива хора ги подминавайте просто...
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Ами нормално - пълно е с такива измамници във Фейсбук - задължително като продавате страници ги прехвърляйте, след като ви преведат парите.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Може ло е да го прибавиш само като "мениджър", а админ ролята да оставиш за себе си до изясняването на делата, които сте правили. Сега единствено да пишеш на фейсбук и даобясниш случая с молба да ти помогнат... друго не се сещам
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Може ло е да го прибавиш само като "мениджър", а админ ролята да оставиш за себе си до изясняването на делата, които сте правили. Сега единствено да пишеш на фейсбук и даобясниш случая с молба да ти помогнат... друго не се сещам
Напротив - мениджър е админската роля - трябва да го добавя като контент криейтър.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Изпратих куп имейли до фейсбук, все още нямам отговор. Сега пробвам да намеря хора, които работят във фейсбук и да се свържа с тях, но без успех, съобщенията, които им пращам отиват в папка Други и няма да ги погледнат. Иначе намерих такива хора като посетих една страница за офис на фейсбук в Лондон и там разгледах снимки и бяха тагнати хора, които работят в този офис на фейсбук в Лондон, но не мога да се свържа с тях. До задъдена улица съм :D Но не се отказвам :D
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Един приятел пострада така - принципно няма връщане назад в такива ситуации, защото търговията с фен страници е забранена, а и тук не става въпрос за хакнат порфил, а ти доброволно си го направил админ.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Е, да, аз не казвам, че е ставало въпрос за продажба. Просто, че погрешка съм направил еди кой си имейл мениджър и после той ме е махнал.
Намерих и едно старо съобщение от 2012 година в която пиша на едно момиче да хареса страницата ми и съм дал линк. Направих снимка и я пратих на фейсбук, но както казах нямам никакъв отговор още, може и изобщо да нямам. Тя снимката не доказва нищо, но съм длъжен да пробвам всичко.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Недей да имаш големи надежди, в такива случаи ФБ не се намесва. И занапред да знаеш, че трябва да бъдеш предпазлив.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

То човек един път си пати, после знае :cry:
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Здраве да е, то и този дето я е взел няма да прокопса с нея...
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

По никакъв начин няма да можеш да си я върнеш.Най-вероятно вече я е продал на някого.
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

По никакъв начин няма да можеш да си я върнеш.Най-вероятно вече я е продал на някого.
О, да, те такива веднага ги продават на безценица или ги наспамват за отрицателно време, та после за нищо да не става....
 
От: Откраднаха ми голяма фейсбук страница

Има си роля в фейс страниците , Insight analyst , дава му достъп единствено да гледа reach , fans , посещения... няма как по този начин да ви я отмъкне.
 

Горе