Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

sapeto1

New Member
Здравейте, случайно попаднах на форума и ми направи впечатление компетентността на повечето от Вас ... и реших да се обърна със следния проблем:

Налага се да си открия Лична Разплащателна Банкова Сметка с онлайн банкиране и дебитна карта в САЩ(имам SSN), Австрия или Швейцария по възможност дистанционно (онлайн), но ако е необходимо мога да пътувам и на място в Австрия или Швейцария (без САЩ)! Търся някой който е направил подобно нещо за асистенция - готов съм да си платя за услугата!

До тук съм се сблъскал със следните проблеми:
- В повечето Австрийски и Швейцарски банки са необходими адрес на пребиваване и не рядко препоръки от клиент на съответната банка! - ясно е, че срещу депозит от 20000-50-100х. в Швейцария би било лесно откриването на сметка, но с подобна сума за депозит няма как да се разделя!
- Другия момент - фирмите в България(от Интернет, в.Капитал и т.н.), които предлагат откриване на сметка в чужнина и са посочили Австрия и Швейцария се оказва, че не могат да го направят и ми предлагат Малта, Сейшелите и т.н., да не говорим, че някои от тях откровено не ми вдъхват доверие!
- За сайтове в интернет, които предлагат подобни услиги: Аз до този момент не съм попаднал на някой, който директно да ти свърши работа, а по-скоро ти се дават указания как би могло да стане (не бих се доверил ако нямам човек от първа ръка, който да е успял с някой подобен сайт)

Очаквам мненията Ви, препоръки, идеи?!
За някой, който би свършил работата от А до Я, бих си платил за услугата! За контакт: ЛС
Благодаря предварително ...
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Пиши на ЛС, ако все още имаш нужда от помощ
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

И защо банката трябва да е точно в Австрия, САЩ или Швейцария? Ако искаш да приемаш банкови преводи и после да теглиш парите с дебитна карта, може да ползваш доставчик на платежни услуги, който не е банка. Най-забавното е, че става онлайн и искат документи на хартия (пратени по пощата) само ако смяташ да теглиш пари над определена сума на месец (иначе може да им ги пратиш през сайта сканирани).

Има и банки в други държави, които отварят банкова сметка с по-малко бумащина.

Ако кажеш за какво ти е тази банкова сметка, може да получиш интересни предложения.
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Ако някой случайно се интересува от откриване на сметка за физ. лица в Испания, в банка Sabadell това става само с бълг. лична карта. Нема проблем че адресът на личната карта е на кирилица - диктуваш им го на латиница и те записват така. На развален английски се оправяш винаги. Отиваш като турист и си откриваш разплащателна сметка с дебитна карта и онлайн банкиране към нея. Без испански адрес, резиденция, договор за работа и др. глупости каквито се изискват от останалите испански банки. Лично изпробвано.
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Регистрацията за откриване на сметка в САЩ става за 5 мин, онлайн и е безплатна.
Който има въпроси за откриване на сметката може да ми пише на ЛС..няма да ви взимам пари :)
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Здравейте,
Предлагате ли все още такава консултация. Трябва ми сметка в чужбина за продажба на приложения за телефони.

Регистрацията за откриване на сметка в САЩ става за 5 мин, онлайн и е безплатна.
Който има въпроси за откриване на сметката може да ми пише на ЛС..няма да ви взимам пари :)
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Здравейте,
Предлагате ли все още такава консултация. Трябва ми сметка в чужбина за продажба на приложения за телефони.
Има вариант да продаваш и да си получаваш парите в Payoneer. Регистрирваш се и ти пращат, след месец карта мастеркард, с която си теглиш парите от нашите банкомати. Вече според конкретния случай, дали става или не става:)
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

molia da mi kajete kak da otkria smetka v ispania vazmojno nai-barzo
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Waldes, възможно ли е това да стане за Google Play Store? Някой играл ли го е ?
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Пардон. За Испания, опит с Caja Espana, сметка се открива само с личен паспорт. Трябва да се посочи някакъв адрес за кореспонденция, понеже обикновено, дебитната карта се изпраща по пощата./ има и вариант да се вземе и на гишето - отнема около 2 седмици/. На база на картата има и интернет банкиране без много условия - може он лайн.
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Мерси за инфото. Мога ли да дам адрес в БГ, както е написал колегата по-горе или трябва да отида пак, за да си взема картата?
 
От: Откриване на Банкова сметка в чужбина!?

Трябва. Намери си познат или приятел, отиди му на гости за 2 седмици или отиди на почивка...от там е лесно.
 

Горе