Откриване на фирми в Румъния и Турция

p.penzov

New Member
Здравейте, Интересувам се от откриване на фирми в Румъния и Турция. Някой правил ли е подобна регистрация за да препоръча счетоводител и юрист с опит в регулации, данъци и такси за Интернет магазин в съответните държави?
 

Не съм работил с някоя фирма, която го прави. Но мисля, че има доста на пазара, които могат да свършат тази работа.
 

Не съм работил с някоя фирма, която го прави. Но мисля, че има доста на пазара, които могат да свършат тази работа.
ти си го препратил към тема която той е създал :) Човека само си пита колко да не заспи обаче... при положение , че му е отговорено и на ЛС той продължава да пита :)
 
ти си го препратил към тема която той е създал :) Човека само си пита колко да не заспи обаче... при положение , че му е отговорено и на ЛС той продължава да пита :)
Беше дори първи резултата. И силно се надявах ти да дадеш мозък тук. ;)
 
Беше дори първи резултата. И силно се надявах ти да дадеш мозък тук. ;)
загуба на време и ресурси е да му отговарям ... той само пита и дори не си чете отговорите и ЛС
 
И такива ли имало тук. :) Явно не мине нещо спешно.
той предполагам е от хората дето искат за 20 евро да им направи някой регистрация на фирма и свирка като допълнение като бонус :)
 
той предполагам е от хората дето искат за 20 евро да им направи някой регистрация на фирма и свирка като допълнение като бонус :)
Да. А ако си му писал ти, няма друг, който да му помогне повече по мое наблюдение. Но някои бизнесмени така правят... Скъсан бизнес, без бъдеще.
 
Да. А ако си му писал ти, няма друг, който да му помогне повече по мое наблюдение. Но някои бизнесмени така правят... Скъсан бизнес, без бъдеще.
сега само следи дали ще отговори изобщо в темата :) След година ще пусне нова тема със същия въпрос. Такива бизнесмени са ми пределно ясни :)
 

Горе