Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

еми малко bandwith и импресии за PPM трафика става
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

http://www.zymic.com/website-traffic/ от тук ? Не съм го ползвал, но мисля, че ще ти свърши работа :)

Не ги ползвай!!! Преди 1 месец платих за 20000 посещения - 81.40$. Нито едно посещение нямам от тях. Писах им, но нито отговори, нито нищо!!! Все още си чакам трафика! А уж имат голям ранк в Алекса - 24000

Така че за мен попадат в графата "зачертнати"
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Вчера платих $2 за 3000 посещения на uggicorp. com и сега чакам резултата (може да отнеме 72 работни часа или 15 дена (на две места в сайта пише различни неща)).
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

от uggicorp.com пращат така че спокойно, иначе жалко за зимик-а :( изглеждаха ми сериозно, иначе фани ти пусни оплакване във пейпал или някъде другаде ;)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

от uggicorp.com пращат така че спокойно, иначе жалко за зимик-а :(

Какво се вижда в статистиките на сайта, където се праща трафика?

Зимик-а до сега съм го ползвал само за безплатен хостинг. Все още работи, но понякога прикача някакви броячи и валидацията на кода се прецаква.
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Еми аз не съм пробвал адсенсе сейф трафика, иначе праща от некви ppc сайтове... :(
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Еми аз не съм пробвал адсенсе сейф трафика, иначе праща от некви ppc сайтове... :(

Може би имаш предвид PTC - Pay To Click - подобни на букс.to?
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

да това имах предвид, малка грешка съм направил :)
 
От: От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Току що пробвах uggicorp . com за $2,15 - доста бях скептичен, но си викам айде дарение че ме е излъгал пича. За 4 часа получих 5000 хита - от тях 7 клика на адсенса и печалба $9,30.

Какво написа в полето "Link's Name + How Many Hits Ordred : " :/

п.п Ся си платих за 3000 visitors и ще ви кажа какво е станало ;]
 
Последно редактирано:
От: От: От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Какво написа в полето "Link's Name + How Many Hits Ordred : " :/

п.п Ся си платих за 3000 visitors и ще ви кажа какво е станало ;]


Много ама , много ми е интересно как ги получи тия Visitors след като аз платих за същото и нищо не получих ?!?
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Един ден измина и все още не съм получил нищо .......
 
аз веднъж преди години съм пробвал но не се получи (на теория с трафик от изтекли домеини трябва да работи) предпочитам ппц трафик дори от няное малко ппц да е поне е таргетиран
 
От: От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Един ден измина и все още не съм получил нищо .......

За един ден не става - минава повече време.

Вчера платих $2 за 3000 посещения на uggicorp. Com и сега чакам резултата (може да отнеме 72 работни часа или 15 дена (на две места в сайта пише различни неща)).
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

happyslacker - спокойно, ще дойдат, понякога се бавят доста :)
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Ами аз платих преди 2-3 часа и още киорав клик няма. Дайте нещо което работи имам сайт в който кликовете са ми между 1$ и 4$ на клик в adsense и нямам трафик. За uggicorp. Com става дума. Въпреки че пише до 15 часа ако тръгне ще пиша.
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

Няма такова нещо 15 часа...
We Complete All Orders within 15 Days.

За 15 дена става въпрос.

Ако това е вярно би било изключително изгодна сделка:
All Unique Visitor Packages are 100% Adsense Safe. Our Traffic Source comes from Forum links, Expired Domain Clicks, Safelists. Our Traffic Source GEO is worldwide but 50% and + is US/CA/UK Unless you Choose a Different Package That Says otherwise. Rest is mixed. Once Traffic Has Started There is no way of stopping it. So Make sure your website can handle the traffic.

Още не е дошъл трафика, който си поръчах.
 
От: Откъде да привлека най-евтин и не-таргетиран трафик?

@happyslacker много странно, при мен идват до 2-3 дена :/ Пиши им на съппорта, на мен ми отговориха ;)
 

Горе