Откъде да си купя евтин .бг домейн

waldes

Well-Known Member
Откъде купувате .бг домейни, някакви промота да има в момента?
 
То за бг-та май няма промоции, така като се разових.
 
site.bg
 
То за бг-та май няма промоции, така като се разових.
Йеп. Приготви си едни 50 кинта и т'ва е ...

btw: Имаш ли намерение да "защитаваш" домейна ? Аз наскоро трябваше да направя този избор и не ми се занимаваше да отварям фирма с това име или да запазвам търговска марка и просто купих .com . Така дори някой да вземе .bg не ме плаши толкова.
 
Йеп. Приготви си едни 50 кинта и т'ва е ...

btw: Имаш ли намерение да "защитаваш" домейна ? Аз наскоро трябваше да направя този избор и не ми се занимаваше да отварям фирма с това име или да запазвам търговска марка и просто купих .com . Така дори някой да вземе .bg не ме плаши толкова.
Нищо няма да защищавам.
 
Аз до колкото знам за bg единствено се продават от register.bg и всички други фирми са представители. Купувал съм някокло и винаги подписвам декларация, че позволявам фирмата да ме представлява пред тях. Иначе за BG май няма евтини места. Цената си е фиксирана и ако има промо в един сайт в другите ще я има отново същата
 
Register.BG са монополист на пазара за .BG домейни. Както казва Румен, всички дури са реселъри/представители, но регистраторът е един единствен.
Много сладък монополен бизнес, ако се разровите в ТР и им видите и ГФО-тата ще се убедите. :)
 

Горе