Отново на първо място в Гугъл

defteros

New Member
:mrgreen:
Ако "реализация" и "лична релизация" - не кой знай какви ключови фрази \все още съм на топ място със тях\, "оптимизация за начинаещи" и "оптимизация за блог" - са доста конвертируеими. Не съм правил оптимизация!
Някакви мнения!:)
 
От: Отново на първо място в Гугъл

:mrgreen:
Ако "реализация" и "лична релизация" - не кой знай какви ключови фрази \все още съм на топ място със тях\, "оптимизация за начинаещи" и "оптимизация за блог" - са доста конвертируеими. Не съм правил оптимизация!
Някакви мнения!:)
На трето място си с "реализация" в Google.
 
От: Отново на първо място в Гугъл

Причините са много и едва ли някой от нас знае точния алгоритъм за класирането. На мен не ми е интересно да се задълбавам толкова в материята, но със сигурно има доста информация в интернет по въпроса. Почети...
 
От: Отново на първо място в Гугъл

URL-то дава някаква тежест.Нов блог лесно се появява на първа страница особено ако си попроменил някоя хубава статия с ключовите думи в нея.Въпроса е колко време ще остане там :) А колко са конвертируеими може да разбереш и от трафика ;)
 
От: От: Отново на първо място в Гугъл

URL-то дава някаква тежест.Нов блог лесно се появява на първа страница особено ако си попроменил някоя хубава статия с ключовите думи в нея.Въпроса е колко време ще остане там :) А колко са конвертируеими може да разбереш и от трафика ;)



Достатъчно съм кадърен да си пиша статиите сам -като изобщо не съм търсел преднамерено ключови фрази. Доколко ще остане на първо място е друг въпрос.
 
От: Отново на първо място в Гугъл

Дам обикновено монетизацията куца ... аз съм на "нови филми" първа със сайтлинкс от година вече :) Ето на похвалих се , съжалявам :)))) Но определено не съм постигнала толкова с монетизирането. Може би трябва да търся рекламодатели ... ?
 
От: Отново на първо място в Гугъл

Още по-добре щом е уникален контента под въпрос поставям само монетанизацията.


Монетизацията е друг въпрос. За нея трябва да се мисли преди пускането на блога- ако целта му е да бъде комерсиален. Аз все още не съм на този етап.
 
От: Отново на първо място в Гугъл

Ами те етапите са 2 :) или правиш пари или не зависи каква ти е целта и възможностите.Старт без проучване на търсенето в нишата рядко има някакъв успех а другото е за слава.
 
От: От: Отново на първо място в Гугъл

Ами те етапите са 2 :) или правиш пари или не зависи каква ти е целта и възможностите.Старт без проучване на търсенето в нишата рядко има някакъв успех а другото е за слава.






Ще се съглася с втората част от изречението ти. Без да имаш ясна визия за това как ще лансираш или комерсиализираш един блог е загуба на време. Дори това изисква да си наясно със типичните характеристики на бизнеса -като проучване на ниша, конкуретно предимство, създаване на ползи и т.н. Мисля да напиша статия по въпроса. Лично на мен ми е по трудна техническата част.
 

Горе