Относно афф

fomalhaut

New Member
Как да започна сайта си? Мислих да започна с български ,но искам да изкарвам пари и от аффилейт за това трябва да е на англииски.Въпросът ми е как е по добре.. сайта да е за самия продукт продукти ,или за отделна тема и просто като реклами отстрани да са продуктите?
А и още един въпрос:мислих да почна с някой безплатен хост да мога да си качвам файловете и така ми е попринцип по лесно ,но гледам повечето са с блоггер а там с тези оформления ми е трудничко.Каква е разликата ако не почна с блог?
 
От: Относно афф

Блоггър са собственост на Гугъл и това мога за по-бързото възприемане на блога ти в търсачката. Разликата е, че е по-лесно и не изисква почти никакъв труд.Оформлението не е сложно има туториали в гугъл.
 
Въпросът ми е как е по добре.. сайта да е за самия продукт продукти ,или за отделна тема и просто като реклами отстрани да са продуктите?
Сайт на определена тема ми се струва по-удачно. Така ако се наложи да сменяш продукт, няма да губиш време с редактиране на всички написано. Рекламите може да са отстрани, както и текстови линкове в самите статии (без да прекаляваш). Нищо не пречи да имаш и 1-2 статии за даден продукт.

мислих да почна с някой безплатен хост
По-голяма грешка не може да направиш. Ако ще се занимаваш сериозно - купи си надежден хостинг.

гледам повечето са с блоггер а там с тези оформления ми е трудничко.
С Blogspot се свиква бързо, ако нямаш пари за хостинг - използвай Blogspot.
 

Горе