Относно един платен темплейт...

Bricksn

Member
Харесах си ей този темплейт, обаче възникнаха някои проблеми.

Писах им мейл преди десетина дни колко ще ми струва ако ми го пренапишат използвайки CSS, понеже не съм запознат с HTML-кода от преди CSS. Те обаче не се обадиха.

Главно две неща са ми в главата.

Ако разбирам от CSS и HTML 4, дали ще е трудно да пренапиша темплейта сам?

Ако съпорта им е толкова калпав, дали и с темплейта ще е същото?
-----------

Също така, ако знаете подобен добър темплейт (може и по-скъп), дайте линк. Темплейта ще се ползва за билките от подписа.
 
според мен си го купи 25 долара е все пак а е красив доста , сам ще се оправиш не е голяма философия... но ти си знаеш де :cool:
 
Последно редактирано:
Banditko, мерси за линковете, темите са хубави. Идеята обаче е темплейта да изглежда професионално и да не е често срещан. А и както Vetzkov каза... $25 не са нищо за темата от моя линк. Отделно че обичам да си давам парите, особено за неща, които да мога да кажа че са "инвестиция". :lol:

Единственото, което ме отблъсна е съпорта, обаче пък от друга страна най-сетне ще имам шанс да си изцапам малко ръцете, защото досега само готов код съм редактирвал. :wink:
 
Дюд, къв е смисъла да си даваш парите за нещо което го има и безплатно? :)
Аз поне съм на този принцип :)
Щом го има фрее - ще се възползвам.
Ако ми тряя дизаин за сайт пиша в гугъла free css template примерно или ако ми тряя някви приложения на php влизам в хотскриптс.ком и от там си ги търся ;)
Има колкото щеш :)

поздрави, айбиемчо
 
Дюд, къв е смисъла да си даваш парите за нещо което го има и безплатно? :)
Аз поне съм на този принцип :)
Щом го има фрее - ще се възползвам.
Ако ми тряя дизаин за сайт пиша в гугъла free css template примерно или ако ми тряя някви приложения на php влизам в хотскриптс.ком и от там си ги търся ;)
Има колкото щеш :)

поздрави, айбиемчо
естествено и аз съм на т'ва мнение ! Софтуера ( в случая темплейта ) е като секса - по-сладък е когато е безплатен ;-Р
Вземи се разрови някъде и ще намериш нещо по-добро и то безплатно ;] Защото ... Който търси - намира ;]

p.s в първият сайт, който бандитко е дал има много готини темплейти ;] http://www.freecsstemplates.org/preview/logistix е този е много готин ;]] само дето няма на кой блог да го сложа =P Bricksn разгледай се , ще си харесаш нещо ;]
 
Последно редактирано:
Не е проблем човек да си даде парите за нещо което го има и безплатно (добър пример е качествения хостинг), но относно темплейтите, мнението ми е, че професионален темплейт не звучи сериозно. Темплейта си е темплейт - има адски грозни (вчера свалих един 850мб торент в който повечето са ужасни), има и добре изглеждащи. Винаги можеш да си го промениш до неузнаваемост.
 
аз от торенти некаде към 10 процента са свестни другото е правено от шимпанзета
 
Има някои попадения... обаче за сериозни проекти, на които ще им отделяш много време, и на които възлагаш големи надежди... малко несериозно човек да не отдели едни 30-60$ :)

Аз сега тоя с билките не мога да го гледам, честно. Въпреки, че го модифицирах колкото можах. :) Следващата седмица най-вероятно ще се заема и с него.
 

Горе