Относно кредитната карта от MarketHealth

iNDESiGN

Member
В сайта на МarketHealth видях никаде да пише, че е FREE или пък че се плаща за MasterCard-ата...
Ta въпроса е: да не вземат да ми искат някаква сума после, че съм си направил карта? Питам, защото тук не е като GenBucks...т.е. като направиш 100 долара и тогава ти дават картата и после всички активации и тем подобни си се взимат от 100-те...
А от маркет хеалт ти я дават празна и трябва да платиш активация $10... е как ще платиш като е празна...
 
Последно редактирано:
В сайта на МarketHealth видях никаде да пише, че е FREE или пък че се плаща за MasterCard-ата...
Ta въпроса е: да не вземат да ми искат някаква сума после, че съм си направил карта?
Бате, чакаш ли комисионни от там? Иначе съм виждал едно приятелче с карта от тях и ми каза че му я правят абсолютно фри. Има и други опции по принцип, но си я получаваш с комисионите вътре. Така или иначе покриват разходи и с другите разплащателни схеми - за чек, paypal fee...:wink:
 
Бате, чакаш ли комисионни от там? Иначе съм виждал едно приятелче с карта от тях и ми каза че му я правят абсолютно фри. Има и други опции по принцип, но си я получаваш с комисионите вътре. Така или иначе покриват разходи и с другите разплащателни схеми - за чек, paypal fee...:wink:

Не, не чакам, просто реших да се регна, да опитам и там как е... :)
мерси за отговора...8)
 

Горе