Относно парите за благотворителност Част II

vitohol

Premium
Еми предната тема за заключиха и затова икам да пуснем друга :) Нагъл тип сам нали!

За тези с картичките и други подобни е ясно.
Мошеници та дрънкат. Дори и хората дето ги продават им е казано че това е наистина за добри цели.

По ТВ постоянно се правят разни кампании и други текива. Какво става с тези пари никой не ти казва. Е по БТВ показаха как беха направили на хората няколко къщи дето наводнението им сабори старите - и това е нещо. Представям си тези хора какъв ужас са преживели, защото и ние на 2 пъти си минаваме на косъм от бомби и наводнения. Осъдени няма, всичко се покри а цяла СФ щеше да се изравни с земята.

Иначе за валежите 300л на метър - текива валежи са падали 1-2 пъти в историята на Земята.

А за тези по Нова ТВ от бай брадър ни гък ни стон. Ризата пита ББ дали ще бъдат освободени от ДДС за да може да се купи мед техника. Начи те си седят в банката, олихвчват се и чакат, демек още нищо не е купено - аз поне така го разбрах

Хората се нуждят от пари, а държавата се скатава. За сметка на това дава пари да се плодят черните дяволи и да се увеличават в геометрична прогресия. Замислете се в каква държава живеем и как може да я променим, че това е безобразие но ние ще го ядеме дебелия.
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

от даренията, стигна до циганите :)
разби сичко :)
ми ние знаем в кава държава живеем.. файда няма
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

А не за циганите а за черните дяволи, за тях има. Иначе цигани има свестни хора дето познавам и ги уважавам. Те помощи не взимат и са в същото неравностойно положение като всички работещи хора
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

БЕ то и българи има честни хора за уважение... ама на фона на останалите и се губят...
ако изпуснеш 50 стотинки в селска тоалетна - ще ровиш ли за да ги намериш :)

ама ако са 100 000 веднага взимам лопата и салфетка :)
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

amoun, по последният ти пост в заключената тема:
първо: ти си пълен дебил, което е тъжно
второ: може и да си спечелил 1800 лв, ама на някоя игра във facebook
трето: моли се да не опираш до помощтта на такива организации
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

Първо трябва да променим самите себе си и след това да мислим как ще променяме държавата, ако въобще това е възможно.
В България промяната на възгледите е много трудна, защото всеки си мисли, че е прав.
 
Последно редактирано:
От: Относно парите за благотворителност Част II

Първо трябва да се променим самите себе си и след това да мислим как ще променяме държавата, ако въобще това е възможно.
В България промяната на възгледите е много трудна, защото всеки си мисли, че е прав.

Напълно съм съгласен
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

Живеем в България те тука нищи не се променя какво и да направиш. Както казвам аз: Положението вместо да се влошава, става все по-зле!:lol:
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

amoun, по последният ти пост в заключената тема:
първо: ти си пълен дебил, което е тъжно
второ: може и да си спечелил 1800 лв, ама на някоя игра във facebook
трето: моли се да не опираш до помощтта на такива организации


ХИЛОУ МАЙ ФРЕНД - МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ ИМАМ ВИРТУАЛНО ПРИЯТЕЛЧЕ С КОЕТО ДА СИ ПИШЕМ И КОЕТО МАКАР И ЛАЙНО - ВСЕ ПАК МИ ДОБАВЯ МАЛКО СОЦИАЛИЗАЦИЯ КЪМ ИНАЧЕ ТАКА САМОТНОТО МИ СЪЩЕСТВУВАНЕ.
Тук времето е слънчево - малко е хладно но все пак е приятно за разходка. А при вас как е ?
За да не си омръзнем бързо - започвам директно с отговорите:

първо: КАКВО РАЗБИРАШ ПОД ДЕБИЛ ? Защото примерно за мен ти си лайно, но има различни видове лайна ти примерно си рядко и миризливо лайненце, някакво нереализирано и злобно ?

второ: ФЕЙСБУКА Е ЗА такива смачкани от обществото типове като теб не за темерути като мен :) аЗ ТАМ САМО СИ СЕЯ НЕКАКВИ ЦВЕКЛА И ДОЯ КРАВИТЕ, за да си припомням славното си селско минало, га пасях козитИ...

трИето: СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ТИ ДА ОПРЕШ ДО ПОМОЩТА НА ТАКАВА ОРГАНИЗАЦИЯ 8) за да ни споделиш после от първа ръка дали са читави тези организации и доколко са тио помогнали :) - разбира се можеш да ми пишеш за да ти окажа някаква помощ примерно мога да ти купя инвалидна количка и ли протеза / но разбира се понеже съм както ти каза ДЕБИЛ КОЙТО МОЖЕ ДА ИЗКАРА ПАРИ САМО НА ИГРИ ВЪВ ФЕЙСБУК, ще ти купя евтини и опърдяни протези трета-четвърта употреба - щото няма да мога да си позволя по скъпи .../

четвърто : ко мислиш за предните три ?

Благодаря ти за писмото мое мило ново виртуално приятелче и силно с енадявам да не забравиш своя отговор към мен чакам с нетърпение отговора ти
ако искаш дори за теб ще направя изключение и няма да те банван от скайпа си известно време но повече обичам отворените писма така че публикувай тук да четат всички...
Довиждане другарче - Жду ответа - как соловей лета!
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

Само по четвърто: мисля, че разбираш доста от лайна,извод: явно имаш пряк и доста честичък контакт с тях, извод: с какъвто се събереш такъв ставаш! И пак много е тъжно какъв дебил си! Даже се чудя дали ми е забавно да ти чета постовете или се натъжавам (нищо лично)

ПП: Моля админите да изтрият спама от темата
 
От: Относно парите за благотворителност Част II

Само по четвърто:


:) щото не ти стига акъла да напишеш нещо повече и викаш по леко да минеш - като опонент си жалък, по-добре не си вади друг път тук пишката за мерене :) ако смяташ че не съм прав - казах ти пиши ми на скайпа да обсъдим проблемите ти със размера и социалния ти статус - да не караме тук всички да ти се смеят :)

ПП: Моля админите да изтрият спама от темата

Доскоро си карал майка си да ти трие лигите и сополите - сега искаш админите да ти трият дупето... не ги бъркай админите с нея... ходи и се оплачи че един ДЕБИЛ в един форум те дразни да дойде тя да му се скара 8)
- Мамоо апък AMOUN ми сра в гащите...
 

Горе