Отностно 2 домейна дали си пречат?

leon5star

New Member
Имам един домейн на почти 6 години .На хубави позиции е.За да подобря сеото и да дойдат повече клиенти реших да пусна друг домейн със ключова дума. Дизайна ,текстовете , снимките и метата са едно към едно със стария сайт, само дето цветово се различават домейните.Какво ще направи в този случай гошо?Според вас какво трябва да се направи?
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

щте ти изгърми новия нищо друго :lol:
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

Имам един домейн на почти 6 години .На хубави позиции е.За да подобря сеото и да дойдат повече клиенти реших да пусна друг домейн със ключова дума. Дизайна ,текстовете , снимките и метата са едно към едно със стария сайт, само дето цветово се различават домейните.Какво ще направи в този случай гошо?Според вас какво трябва да се направи?

Може би вместо да спамиш хиляди тъпотии от хиляди акаунти, можеше да прочетеш нещо полезно.
В случая - гошо вижда дублираното съдържание и най-малкото няма да стане нищо. По-новия домейн директно отива в трета глуха.
А най-вероятно ще ти смъкне и двата сайта, ако разбере че са твои.
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

Може би вместо да спамиш хиляди тъпотии от хиляди акаунти, можеше да прочетеш нещо полезно.
В случая - гошо вижда дублираното съдържание и най-малкото няма да стане нищо. По-новия домейн директно отива в трета глуха.
А най-вероятно ще ти смъкне и двата сайта, ако разбере че са твои.

за четенето ,чел съм.Знам че е възможно в 6 глуха да иде сайта, но мислех че има неква врътка ,нещо ноу хаоу ,като при свирките при женките през новия век.
ЗНачи дизайна не от значение а текста .ЗНачи требва да се променя текста уф пак рабта
а ако дам само линк към стария сайт
пишат си примерно новия домейн
и на първа страница им излиза ENTER
натискаш ентера и отиваш в стария сайт

по клщчова дума ще съм НУМЕРО УНО!
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

То така ако ставаше, всички щяхме да си купим по 1000 домейна и да ги пренасочим към един... и всички щяхме да сме нумеро уно.

Чел си май ес. Освен ако някъде няма уроци "Как да пишем простотии, и да се излагаме като кифладжии".
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

То така ако ставаше, всички щяхме да си купим по 1000 домейна и да ги пренасочим към един... и всички щяхме да сме нумеро уно.

Чел си май ес. Освен ако някъде няма уроци "Как да пишем простотии, и да се излагаме като кифладжии".

да чел съм бумагата пиши кат кифладжия да те четат КИФЛАДЖИИ
кат не моаш да отговориш бегай у лево
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

да чел съм бумагата пиши кат кифладжия да те четат КИФЛАДЖИИ
кат не моаш да отговориш бегай у лево

Отговорих ти по-горе. По-зле ще стане.
Я да ти почервеня и тая акаунт за всеки случай. За у левото.
Тебе трябва да те баннат по ЕГН от тука, психар.
 
От: Отностно 2 домейна дали си пречат?

Отговорих ти по-горе. По-зле ще стане.
Я да ти почервеня и тая акаунт за всеки случай. За у левото.
Тебе трябва да те баннат по ЕГН от тука, психар.

хехех смешник
бегай в детската градина щом не разбираш от сео
 

Горе