Отстъпки при покупка на 20+ домейна?

ventus

New Member
Здравейте, скъпи ми съфорумци. Да знаете регистратор, който ще направи отстъпка от общата сума при покупка на 20+ домейна(net, org,, info, ws). Предпочитам да е български или поне да не е годеди.

Благодаря предварително,
Левент
 
От: Отстъпки при покупка на 20+ домейна?

NetworkSolutions.
Какво против GoDaddy? Те имат доста прилични отстъпки.

Иначе за български забрави. Най-малкото те не са регистратори, а риселъри.
 
От: Отстъпки при покупка на 20+ домейна?

Аз съм на godaddy имам 16+ Домейна и неса ми правили никога проблем..Добри отстъпки и офертички имат??Защо си против?
 
От: Отстъпки при покупка на 20+ домейна?

Ако купуваш от ДавайТатко внимавай много с отметките. Обичат да си слагат отметки и след 1-2 месеца да ти дойде от небето някаква годишна таксичка без да очакваш. Само това не ми харесва на мен при Таткото. Най добре плащай с ПейПал и не дръж пари в сметката си (или ги премахни от автоматичното плащане в ПейПал след като платиш).
 
От: Отстъпки при покупка на 20+ домейна?

Ако купуваш от ДавайТатко внимавай много с отметките. Обичат да си слагат отметки и след 1-2 месеца да ти дойде от небето някаква годишна таксичка без да очакваш. Само това не ми харесва на мен при Таткото. Най добре плащай с ПейПал и не дръж пари в сметката си (или ги премахни от автоматичното плащане в ПейПал след като платиш).

Ако им свикнеш, няма проблем. Аз имам над 200 домейна там и никога не са ми "слагали отметки".
 
От: Отстъпки при покупка на 20+ домейна?

мдам минаваш и цъкаш навсякъде на но тенкс (също не са ми слагани отметки) а преди нотенкс беше невзрачно линкче :) и имаше голям бутон ад то карт :) друг с по големи отстъпки незнам при различни домейни говоря :) иначе промота навсякъде има ако ти се дебне ще налазиш :) ама ще са от различни регистратори което е неудобно...
 

Горе