От Виваком за бизнеса в България

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Хохохо стават чудеса

Клиент съм на Виваком от 10 години,но това няма значение. Доволен съм обаче едно на мога да разбера защо така става..

Физическо лице мобилен + фиксиран комбинирай и спести.. 24+ 10 = 34 лв такса с ДДС.. Имам 20 000 mb Интернет на макс иначе неограничен.. И неограничени минути разговори за БГ и Европа
Доволен съм няма проблем..

Решавам да си прехвърлям номера върху фирмата малко разходи да покажа и малко ДДС да дръпна.. Питам ги ако си ги прехвърлям номера условията дали ще са същите?
И за моя изненада получих супер оферта..

27 лв мобилен без ддс с ддс 32 лв
15 000 мв и 500 мин за БГ и Европа
Фиксиран 17 лв.. Без ддс.. И всичко към 50 няколко лв

Е защо получавам такава оферта с 20 лв разлика и по лоши условия.. Каква е логиката като е фирма да са вдигат цените? не трябва ли да са по добри условията за фирми?
 
Те всички планове са нагоре, и не само при тях. Според мен, при преподписване, дори на частното лице, пак ще си нагоре с цифрите.
 
Аз съм към Ментел - за 16лв неограничени минути към всички в БГ + 5ГБ интернет. В случая при нас ни трябват само неограничени разговори и пакета ни устройва. При другите оператори такъв пакет е 20+ лв.

Купувах телефон на майка ми пак от Ментел и ми излезе 330лв - при Теленор с 4лв по-скъп план на месец ми излиза 440лв.
Не съм фен на мрежата им, обаче предлагат много по-добри пакети, така че може да ги погледнеш.
 
Аз съм към Ментел - за 16лв неограничени минути към всички в БГ + 5ГБ интернет. В случая при нас ни трябват само неограничени разговори и пакета ни устройва. При другите оператори такъв пакет е 20+ лв.

Купувах телефон на майка ми пак от Ментел и ми излезе 330лв - при Теленор с 4лв по-скъп план на месец ми излиза 440лв.
Не съм фен на мрежата им, обаче предлагат много по-добри пакети, така че може да ги погледнеш.
Говориш за абонамент върху фирма или като физическо лице?
 
Говориш за абонамент върху фирма или като физическо лице?
Фирмена сметка е това за 16лв

А второто с телефона е за физическо лице.
 
При всички оператори офертите за фирми са по-високи за еднакви услуги спрямо частни лица. Единственно ако фирмата има група от над 30 може да договори някакви по префернциални цени.
 

Горе