От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

uni-web

Well-Known Member
Много е близко до акъла г-н Безсмъртен ! НЕ ОБИЧАМ ДА МЕ ОБСЪЖДАТ ОСОБЕННО , КОГАТО НЯМАТ ТАКОВА ПРАВО ИЛИ НЯМАМ НИЩО ОБЩО !!!
Относно банове и прочие ми е през оная работа вас трябва да ив спрът направо интернета ,че сте такива смешки някои нямам думи просто
A KQqnTnCS2LQ3AhJxBaWhAnHQlYSOhDRMyBDiBOnAABQgWHA22OVMnwgUGCBCEoeAEzJYkDDE0wOIgypeSUIAA7
Хвани се работи недей да висиш в форумчетата и да се пускаш тук там между шамарите дето нямаш дори думата !

Като ти чета приказките имаш нямаш 14-15 години, няма да казвам като кой.

Не виждам какво ми се дървиш и на мен, яд те е че те почервих или , че съм прав?

Знам как си правите трафик и ти и човека който те защити, и то повярвай ми много добре знам...

Така-че тозно на мен не ми ги обяснявай тези неща, и не ми се прави на нещо защото си нищо, ама точно нищо.

Такива като теб са глисти в задника на всички останали и за тях обаче има лекарство повярвай ми.

ПС. Предлагам форума да се забрани за деца под 18 години!!!
 
От: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Някои хора все си мислят, че са в махленската си бира-скара.
Така и не се разбра, кой е този Мирян Василев, дето Войводата го трапоса в темата.
Вместо това - довтаса некъф стрийт файтър. :rolleyes:
 
От: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Има много кадърни и умни момчета и момичета под 18, това за мен е абсурдно да се обсъжда дори... В този форум съм работил с 5-6 човека, които бяха на по 15-16 години тогава и си свършиха работата чудесно.

За мизерния начин по които правят трафик - винаги съм заставал твърдо, че трябва да бъдат преследвани с всички сили на закона и наказвани, дори по незаконно начини. Но да забравиш форума на всички под 18 заради няколко "типа" е, това е недопустимо.

Всички занимаващи се с такъв трафик трябва да бъдат изгонени от форума, всички знаем кои са те. Органитите на реда трябва да направят нещо срещу тях.
 
Последно редактирано:
От: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

За мизерния начин по които правят трафик - винаги съм заставал твърдо, че трябва да бъдат преследвани с всички сили на закона и наказвани, дори по незаконно начини. ....

Всички занимаващи се с такъв трафик трябва да бъдат изгонени от форума, всички знаем кои са те. Трябва да се предаде информацията за тях на органитите, които ако искат да си свършат работата, но трябва да се направи нещо.

Напълно съм съгласен с теб и такива хора, които правят подобни мизерии нямат място тук. Но нали знаеш, че с това мнение колко много врагове ще си спечелим? :)
 
От: От: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Напълно съм съгласен с теб и такива хора, които правят подобни мизерии нямат място тук. Но нали знаеш, че с това мнение колко много врагове ще си спечелим? :)

Не съм против хората правещи трафик от фейсбук, аз също до преди няколко месеца се занимавах. Продадох всичките си страници на потребители на форума, те са видяли сайтовете които съм споделял(то беше един само) в него нямаше грам такива новини. Хората които правят честно пари от фейсбук, евала да продължават. Не съм против тях, против съм хората правещи пари чрез обявяване на смърта да други хора. Това не е морално, не и е законно.

Колко врагове ще си спечелим ли? Не се страхумвам от тях. Ако ни смятат за врагове, то ще си проличи скоро. :)
 
От: От: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Не съм против хората правещи трафик от фейсбук, аз също до преди няколко месеца се занимавах. Продадох всичките си страници на потребители на форума, те са видяли сайтовете които съм споделял(то беше един само) в него нямаше грам такива новини. Хората които правят честно пари от фейсбук, евала да продължават. Не съм против тях, против съм хората правещи пари чрез обявяване на смърта да други хора. Това не е морално, не и е законно.

Колко врагове ще си спечелим ли? Не се страхумвам от тях. Ако ни смятат за врагове, то ще си проличи скоро. :)

Е да, то и аз като теб съм се занимавал с това, дали има въобще някой, който не го е правил. Въпроса не е в това, но и аз като теб съм против както го каза:

Не съм против тях, против съм хората правещи пари чрез обявяване на смърта да други хора. Това не е морално, не и е законно.
 
Браво @uni-web, стартира на ново темата, за да кажеш НИЩО. Напоследък ти се случва много често да си от безполезните тук. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Стартирах темата, за да отговоря на обидите в предишната тема.
Браво @uni-web, стартира на ново темата, за да кажеш НИЩО. Напоследък ти се случва много често да си от безполезните тук. ;)
 
От: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Като ти чета приказките имаш нямаш 14-15 години, няма да казвам като кой.

Не виждам какво ми се дървиш и на мен, яд те е че те почервих или , че съм прав?

Знам как си правите трафик и ти и човека който те защити, и то повярвай ми много добре знам...

Така-че тозно на мен не ми ги обяснявай тези неща, и не ми се прави на нещо защото си нищо, ама точно нищо.

Такива като теб са глисти в задника на всички останали и за тях обаче има лекарство повярвай ми.

ПС. Предлагам форума да се забрани за деца под 18 години!!!


Има ги 18 години бъди спокоен не е на 14-15. И като знаеш как правим трафик ние какво да направим? Изобщо защо ни го казваш да се похвалиш ли ? Като знаеш как да правиш трафик действай стига си говорил само на приказки. Нямам нищо против теб ама не ме намесвай :)
 
Re: От: Re: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик

Стартирах темата, за да отговоря на обидите в предишната тема.

Вие бате да не сте в първи клас. Не знам как може да те засегне някой тук. Все пак говорим за идиоти когато някой реши да се прави на отоврен. ;)
 

Горе