От какво могат да спрат рекламите

madgooglebot

Well-Known Member
Не са проблеми с профила, чекнах. Става въпрос за адсенса.
Къде да търся проблема:
1. В скрипта/нещо по джавата ли
2. В хостинга ли
3. ... идея нямам

Кажете принципно, какви са вероятните проблеми (от практиката) за спиране на рекламите (изключваме проблеми с профила)
 
От: От какво могат да спрат рекламите

Открих проблема и той се нарича - тъп, селски, нещастен олигофрен - бг-тупан-пощаджия !
В Того да бех, в джунглата, висейки на лиана с 30 шимпанзета около мен...щех да получа смотаният пин, ама в БеГе-Тупан-Веком-Техно олигофреникус - пощата със статут на умрела и кьорава бабка, 6 месеца не мое едно кирливо писъмце да достави.... нема толкова проста и измислена държава!
И тия от гугал е крайно време да се светнат, че ние сме специални и всичките им методи за комуникация, плащане и тн също трябва да са специални :)
 
От: От какво могат да спрат рекламите

Да гледам и against го е получил кат мен :)

А има ли как да разбера дали наистина бг-пощите са го мотали. Нещо да направя проверка, тва-онова.
Пуснах още един път заявка и ако не дойде до 2 седмици ще има яко бучане :)
 
От: От какво могат да спрат рекламите

Аз лично ходих до пощата след като минаха около 3 месеца. Там ми направиха някаква справка и казаха, че при тях няма описано такова писмо до моя адрес. Останах с впечатлението, че след като съм изискал 2 пъти писмо от Г. те не са пратили нито едно. Поне така ми изглеждаха нещата. След няколко седмици поисках трето последно писмо и го получих навреме (след 3-4 седмици).
 

Горе