От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

онлайн покер :)

Хехе,къде ако не е тайна? Покерстарс? Аз много се саднах с тоя сайт ..... само ми гълта парите много лъже софтуера.... Преди имаше един Парадайс ли какъв беше не съм го търсил от доста време,но май не ставаше да се играе от БГ вече или го затвориха беше много готин софтуера нямаше измами и прочие и си пръсках по 100 евра на ден без да си давам зор 20-30 мин и отпуска... :D
 
От: От какво печелите пари онлайн

Не печеля никакви пари от интернет. :)

ХЕх ... Извинявам се,че ще го кажа,но малко ми стана смешно,като прочетох....
И защо така? Тук има доста интересни теми,от който 100% всеки може да се поучи по някакъв начин и да развие все нещичко от което да припечели поне малко.
Все в нещо трябва да те бива.
А може просто ОФ-да си някой бизнесмен и да нямаш време за глупости съдя малко прибързано,но все пак ако си търсиш нещо 100% ще може да се постигне резултат. Като начало отвори една темичка и сподели в какво си добър и все някой може да има нужда от услугите ти било то дори да отделиш 5 мин в разговор с някой по телефона. Между другото тоя пример го давам не просто така а наистина попаднах на такава дейност човека вече си е отворил дори импулсен телефон и изслушва проблемите на хората и просто им дава едно рамо на което да поплачат и да се оплачат. Или просто да полафят с някой непознат.
Дано не съм те засегнал с неуместния си пост просто ме изкефи коментара ти ,че не печелиш от интернет.
Поздрави и успех.
 
От: От какво печелите пари онлайн

На последък от интернет конкретно само от продажба на услуги и продукти и то в България и не знам дали аз му хващам цаката или Българина узрява повече да пазарува по интернет но продажбите растат с всеки месец и съм обнадежден да работя и да дълбая и в други проекти на бг интернет пазара.

Българина се попромени.Пък сигурно си понатрупал и опит.Имаше един период през който всеки втори клиент се пазареше и се правеше на шевче.Сега всичко става много по-бързо и с по-малко нерви.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Купуване и продаване, препродаване на Домейни :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Аз лично съм изненадан от високият процент собствен продукт/услуга. Реално би ми било интересно ако бяха като отделни опции - ако е собствен продукт, лично за мен ще е изненада. Предполагам този процент се дължи по-скоро на графата услуга.
По-темата, гласувах други Афилиейт Програми
 
От: От какво печелите пари онлайн

Продавам интернет/дигитални услуги в ПДФ формат + онлайн консултации.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Писане на статии и студентски разработки.
 
От: От: Re: От какво печелите пари онлайн

Копирайтинг. Собствени статии, преводи от руски на описания на продукти, форматиране на смислен текст от накъсани данни за продукта.
 
Re: От: От: Re: От какво печелите пари онлайн

От писане на скриптове за автоматизация на всякакви процеси - в уеб и локално.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Между другото тоя пример го давам не просто така а наистина попаднах на такава дейност човека вече си е отворил дори импулсен телефон и изслушва проблемите на хората и просто им дава едно рамо на което да поплачат и да се оплачат. Или просто да полафят с някой непознат.

Интересно. Не знам защо, не можах да се усмихна на това... като че ли тия нужди у нас стават все по-чести. Дори и да печели "без да е дипломиран психолог", нали поне го прави.
Иначе моя приятелка която учи психология казва че имало и някаква гилдия на психолозите, която ти дава права на терапевт само след като 7 години си слушал техните лекции. Тоест, и най-даровития 23-годинеш абсолвент да си, не може да се пишеш пълноправен психолог. Като се замисля, има резон. Трябва да събереш опит. Понеже ако се оставим в ръцете на психолога, и му се доверим напълно, а той работи с душата ни - рискът си е сериозен. Извинявам се за ОФ-топика.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Хехе,къде ако не е тайна? Покерстарс? Аз много се саднах с тоя сайт ..... само ми гълта парите много лъже софтуера.... Преди имаше един Парадайс ли какъв беше не съм го търсил от доста време,но май не ставаше да се играе от БГ вече или го затвориха беше много готин софтуера нямаше измами и прочие и си пръсках по 100 евра на ден без да си давам зор 20-30 мин и отпуска... :D

почти всички зали в мрежата на майкрогейминг, една турска зала и една от азия.. доста са , но в старса играя мн рядко :)

сега виждам , че си пис :)
 

Горе