От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

Абе последно го карам на директна продаване на реклами спотове не знам за вас :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

и аз потвърждавам думите на админите. и аз бях много негативен към това някой да ми плаща, пък д абъде честен, пък да се продава, пък да ми пращат пари и какви ли не вътрешни притеснения. :) едно е факт, който иска - успява. другото е без значение.
 
От: Re: От какво печелите пари онлайн

Дано съм успял поне да те накарам да се позамислиш. И не го казвам тук, само за теб, а за всеки с колебания дали да почва или да се захваща. ;)

Добре си го написал, Blinky! "Градските легенди" са хубаво нещо - повдигат духа! Съгласен съм с теб, че по света има много преуспели хора. Колебанията идват от недостатъчна информация и знания по въпроса. Ти самият се занимаваш от колко - 6-7 години?! За това време и при ентусиазма който показваш, човек би очаквал да си от най-добрите в бранша! Хората обикновено им се иска да имат някакви гаранции, преди да се впуснат в област, в която само беглите познания ще им костват месеци четене, без изгледи за успех. Подозирам, че късмета и интуицията също играят не малка роля ... :)
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Ако не за себе си, то поне някой да каже - "Да наистина има такива хора тук! Ако не десетки К, то поне се изкарва .... (тази и тази сума), от еди-колко си сайта..."
:)

Ето аз казвам:

Да, наистина има такива хора тук!:mrgreen:
 
От: От: От: От какво печелите пари онлайн

Ето аз казвам:

Да, наистина има такива хора тук!

Хубаво е твърденията да бъдат подкрепени с примери и факти - макар и да не се споменават имена!
Това би било прекрасна агитация за начинаещите! Би им вдъхнало увереност и вяра в начинанието!
И аз съм чувал за Доналд Тръмп, Крис Гарднър и други преуспели в сферата си личности. Техните успехи ме вдъхновяват и ме карат да се замисля! За да успее в бизнеса и да постигне резултати, човек трябва да узнае всичко, което е възможно да се узнае за този бизнес. Целта на този форум е именно такава. А какво би могло да бъде по-вдъхновяващо от знанието, че на базата на информацията поместена тук, всеки може да успее полагайки известни усилия! Тук идва на помощ личният пример, който някои от успелите могат да споделят, за да видят начинаещите, че това не са просто "Градски легенди", а реални цифри! И то постигнати не от някой чуждестранен елемент, а от техен другар-съфорумец!
 
От: От какво печелите пари онлайн

Easy Trader (EasyAds) е най-добрата оферта за бг сайтове но са много капризни и не приемат сайтове
 
От: От какво печелите пари онлайн

@jack52 , не знам какъв личен опит искаш на чуеш, но ако седиш и си търсиш оправдания да не се захванеш, няма никога да разбереш даже и някой да седи тук и да ти се обеснява в любов в рамките на 200 поста. ако искаш. в този живот всичко е по желания, няма нищо на сила. седи и си питай. а некага уж потайните хора, които не споделят, си правят пари. не съм виждал такъв скиптицизъм от доста време. беше време някой да узари форума най-после и с такива настроения.

нямаме скриншотове на банковите си сметки, нямаме данъчни декларации, които да постнем. ако искаш такива от някой тук, то явно много наивтно разглеждаш живота. ти май не си го ял скоро от съграждани, че очакваш някой да седне и да ти даде точна цифра. това, че някои ти показаха горе примери не стигнаха ли? или искаш печат от банкова разпечатка. аз мога да ти кажа, че сума от $ 2 000 - 3 000 на месец е нормално за човек занимаващ се сериозно. а ти пак попитай за цифри. :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

аз мога да ти кажа, че сума от $ 2 000 - 3 000 на месец е нормално за човек занимаващ се сериозно :)

Е това вече е сериозна приказка :)

Банкови разпечатки не ме интересуват. Само ще те помоля да ми дадеш дефиниция на : "човек, който се занимава сериозно"!
Много си прав за "потайните хора" :)
 
Последно редактирано:
От: От какво печелите пари онлайн

Е това вече е сериозна приказка :)

Банкови разпечатки не ме интересуват. Само ще те помоля да ми дадеш дефиниция на : "човек, който се занимава сериозно"!
Много си прав за "потайните хора" :)
какво означава ли?

означва:

- да отделяш поне по мин. 3 часа на ден
- да се правят инвестииции, все едно инвестираш в бъдещето си
- да не правиш компримиси когато става дума за това
- да го уважаваш и разглеждаш като истински бизнес, какъвто е
- да имаш план за него
- да не си мислиш, че е лесно и ей така ще тръгне без много зор
- да си винаги на линия, когато бизнеса има нужда от теб
- да не се отказваш при първият неуспех, развивайки го


все ей такива красоти. малко се съмнявам, че с тези много въпроси даже ще почнеш, камо ли да печелиш. не ми се сърди пич, но имах един познат който само питаше и му трябваха доказателства, дадоха му ги пак така, косвено, и пак до никъде не я добута. дано да бъркам с теб, но историята се повтаря.

не знам още какво ти е нужно, освен: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=6242
 
От: От какво печелите пари онлайн

Хубаво е когато човек задава въпроси! Това показва, че се интересува от темата. Колкото повече въпроси - толкова по-ясна става картинката.
$INeed$, не мисля че е добра стратегия да се хвърлиш в дълбокото преди да си се научил да плуваш... :)
Харесва ми позицията на Blinky в това отношение! Той казва: " ТОВА е продуктът. ПИТАЙТЕ! ИСКАМ да отговоря на всичките ви въпроси!"
 
Мда, това моята позиция - питай и ще получиш. :)

Важното е да се даде повече яснотта по въпроса, защото много хора си мислят, че нещо много сложно и непосилно за тях. А идеята е проста и лесно изпълнима, само желание да има. Питането и задълбочаването, чрез въпроси и коментари е един вид сигнал, че хората са имат готовност да започнат да се занимават, но им трябва още малко. Няма как да се хвърлиш в дълбокото без да знаеш какво те очаква, но е и хубаво питайки вече да си градиш в главата стратегия и представа за нещата.

Ако някой има въпроси, да стреля, но не и на посоки, а в целта. Даже по цялта тема, а не само за този начин на печелене. :) Много ще се радвам да давам отговори тук. Както и с тях да дам стимул и мотивация на хората да действат. Само искам да видя желание от Ваша страна, моля Ви. :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

$INeed$, не мисля че е добра стратегия да се хвърлиш в дълбокото преди да си се научил да плуваш... :)

Къде има бизнес дето да е без риск? Нали ако имаше такъв всички това щяхме да правим. Дори и на работа да ходиш въпреки, че риска го поема работодателя ти и за теб има риск да не ти платят или да те уволнят.

Като искаш пари плуваш, не плуваш скачаш. Няма такъв филм да си стоиш на сигурно и да правиш пари. Вече колко пари ще изкараш и дали ще изкараш зависи от уменията ти, които се придобиват с времето.

Ако си търсиш само извинение не се занимавай никой не те кара на сила. По желание е. Сипи си една ракия, пусни си малко сръбско :beer: и не го слушай Блинки дето се мъчи да те кара да се занимаваш с глупости. :mrgreen:
 
От: От какво печелите пари онлайн

"Хубави" съвети даваш gangster... Жалко, че ти самият не ги спазваш, ами се вреш по форумите :)

Blinky не говори глупости! Много добре знае за какво става въпрос и жалко, че не са повече хора като него!

Стига сме спамили темата! Давайте по същество! :)
 
Re: От: От какво печелите пари онлайн

"Хубави" съвети даваш gangster... Жалко, че ти самият не ги спазваш, ами се вреш по форумите :)

Blinky не говори глупости! Много добре знае за какво става въпрос и жалко, че не са повече хора като него!

Стига сме спамили темата! Давайте по същество! :)

@jack52, той ме иронизираше. Пък и да, от време на време може да изтърсвам нещо, на което трябва да не се обърне сериозно внимание. :)

Спираме със спама, но ще очакваме въпроси, както и коментари по темата. Важно е да тече дискусията тук, защото темата си е много яка и все по яко става. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

$INeed$, не мисля че е добра стратегия да се хвърлиш в дълбокото преди да си се научил да плуваш... :)
така е. подкрепям те. не трябва да се мяташ веднага, но повярвай ми, не е толкова голяма дилема, че да му се чудиш толкова. на мен в началото ми трябваше да чуя как работи и новата кола на човека, който се похвали. другото беше изцяло на мен. аз не мога да порявам, че в момента има такова място, в което всичко е поднесено на тепсия и хората пак се чудят. като почвах с това имаше един bgdev форум, където хората говореха само и единствено за програмиране, дизайн и кви ли не щуротии и милите бяха отделили една малка секция за парите от интернет. беше доста депресиращо. за това се учудвам на всеки колебаещ се. ако бятхе на мое място тодава, даже нямаше да стигнете до идеята за изкарване на пари онлайн.

а като гледам и пула тук, affiliate programs взимат 2-ро място тук (трустед програмите тук + други аф. програми и cj - това си е аф. мрежа все пак), което е повече от нормално. направо си го пише и в темата, че след адсенса са програмите. ;)

ако не искаш да поемеш риск, мисля, че бизнеса не е за теб. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

на мен в началото ми трябваше да чуя как работи и новата кола на човека, който се похвали

Oбикновено това е достатъчно :)

Доколкото си спомням от по-раншни ваши постове, в началото и вие сте се лутал около 6 години докато системата заработи за вас...
Не искам да ме разбирате погрешно! Оценявам напълно потенциала на Афилиейт маркетинга. Просто е много различен от дейността с която съм се занимавал до момента. А и честно да си кажа - досега съм го подценявал(неоснователно разбира се), до голяма степен!

Поздрави!
 
От: От какво печелите пари онлайн

Ще споделя само едно нещо за Adsense.Вярно е добра програма е,но могат да те накофтят.
Ще ви дам пример : Сложили сте си реклами в сайта/блога всичко ОК.Някой идиот решава,че иска да ви направи проблем и с AutoClicker,настройва програмата да клика в/у рекламата ви с 1000/клика в секунда.И при това Гоогле започва да проверява кликанията над банера ви.При проверка когато установят,че това не са реални кликания,профилът ви в Адсенс го спират поради риск от загуба.Чисто и просто.
Предпочитам да се занимавам с други AFF програми.
 
От: От какво печелите пари онлайн

и аз се занимавам само и единствено с affiliate programs и съм повече от доволен. не мога да се занимавам с фагетите от Гугъл и тяхната рекламна мрежа. това е за някой с нерви. пък оня кликнал, пък било до картинка, пък има повече от 3 рекламни карета. да годят да се шибат. има къде къде по-печеливши начини. техният е просто поредния.
 
Мдам техния просто е най лесния да почнеш да виждаш приходи от сайт още в първите дни след като имаш органичен трафик и се появяват кликчета и малки доларчета което дава надежди на хората не като афилйете да трябва да чакаш понякога малко месеци

освен това сега в кризата като при афилиейта се чака повече за продажба и долари при адсенса кликовете си вървят само са за по малко центове...

но все пак аз също си залагам на афф пари от адсенс не съм получавал никога...
 

Горе