От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

Аз се занимавам с freelancing. Ако човек се захване сериозно си е доста доходостно.
Работа като в офис, но в уюта на собствения си дом.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Гледам гледам програмите тук и не намирам тази с която аз работя. Може пък да не съм догледал.
Работя от Януари 2010 с CpaLead и мога смело да твърдя, че до сега не съм печелил толкова с всички останали програми взети заедно колкото с тях.
Мисля че трябва да се добави към списъка ви с програми. Колкото и нескромно да звучи правя по няколко хиляди $ с тях на месец за което мисля че трябва да бъдат споменати в анкетата.
 
Последно редактирано:
мдам видях ви че сте много дизайнери в последните дни по добре разгледай Старт в Интернет Бизнеса

щото не предричам голям успех в търговията с такъв дизайн щото виж кво прави конкуренцията http://www.templatemonster.com/wordpress-themes.php

а да не броим че има стотици по хубави от тези дето продаваш безплатни теми
 
От: От какво печелите пари онлайн

Гледам гледам програмите тук и не намирам тази с която аз работя. Може пък да не съм догледал.
Работя от Януари 2010 с CpaLead и мога смело да твърдя, че до сега не съм печелил толкова с всички останали програми взети заедно колкото с тях.
Мисля че трябва да се добави към списъка ви с програми. Колкото и нескромно да звучи правя по няколко хиляди $ с тях на месец за което мисля че трябва да бъдат споменати в анкетата.
И аз правя с тях малко $$$ но не мога да кажа че са най-добрата CPA програма :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

И аз правя с тях малко $$$ но не мога да кажа че са най-добрата CPA програма :)

Най вероятно не са най-добрата CPA програма но определено са най-печелившата до момента с която аз работя :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Аз съм нов във интернет печалбите, но сега започнах със ПТК
 
От: От какво печелите пари онлайн

Аз съм нов във интернет печалбите, но сега започнах със ПТК

Веднага ги зарязвай в това хляб няма. Освен ако не си направиш ти сам PTC сайт(продават се сума скриптове на тази тема) и не зарибиш някои неразбиращи пубертети, не привлечеш някой друг рекламодател, но дори и тогава големи пари не виждам да направиш с PTC. Повярвай ми бита карта е това не си струва да хвърляш по нея усилия.
 
От: От какво печелите пари онлайн

печеля от google ads и продаване на собствени уеб проекти
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

neobux-ptc.hit.bg - Вижте как печеля онлайн и колко, прочетете внимателно това което пише и преценете дали е за вас. Аз мога да ви гарантирам че който се е занимавал с това не е бил на загуба, а напротив! С минимална инвестиция можете да правите доста сериозни и ежемесечни доходи!
Инвестират шараните . Другите само събират други шарани за да печелят .
 
От: От какво печелите пари онлайн

провокиран от темата с караницта реших да пусна тази анкета да видим форума с какви програми се занимава предимно
отдавна ми мина времето да кликам по PTC сайтове за по 1/100 цент и то с часове - насочил съм се към една игра, която плаща доста сериозно и редовно, а ми отнема по 15 минути на ден.. по-късно ще пусна отделна тема за нея и ще помогна на всички желаещи да се присъединят към мен
 
От: От какво печелите пари онлайн

Тия бъксове са абсолютна загуба на време
Прав си, но все пак са по-добри от PTC - на бъксовете хващаш до 4 цента за 3 минути, а на повечето PTC сайтове - по 1 цент за цял ден..
В крайна сметка и двете не си заслужават..
 
От: От какво печелите пари онлайн

Има си и други сайтове където се правят по 5 - 8 цента на ден :)
 

Горе