От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

Знам ги тея "добрите уебмастъри" . Повечето некадърници си мислят, че щом те не могат, значи никой не може.

Чети из форума как става работата и ако си упорита, и много искаш да учиш до няколко месеца ще получиш първото плащане - гарантирам.


Мерси за отговора биаро.Объркана съм защото мой познат много добър уебмастър с доста посещавани сайтове ми каза че досега и една стотинка не е видял от гугъл макар че си е достигнал кликанията които те искат и като е ведял че са некоректни се е отказал от тях.Само че от нещата,които чета във този форум излиза че ме е излъгал.Май доста хора печелят основно от тава
 
От: От какво печелите пари онлайн

много добър уебмастър с доста посещавани сайтове ми каза
много относително понятие :)
Навремето си мечтаех за 100 посещения и си мислех че са страшно много и ще разбия света с тях :)
Иначе с упоритост и сериозно отношение стават чудеса.
 
От: От какво печелите пари онлайн



filesonic Turbobit i Onbux-350-400 лв на мес.Всеки месец вдигам най малко с 30-40 лв ;) Който иска да вярва не съм го постнал да вярва някой,а да споделя от какво печеля онлайн.Който иска инфо на ЛС или скайпа ми на профила;)
 
Последно редактирано:
От: От какво печелите пари онлайн

От скоро почнах да печеля от сток фотография която открих благодарение на този форум за което много благодаря
 
От: От какво печелите пари онлайн

До преди няколко месеца се занимавах с SharingMatrix(вече FileSonic), като от там взех 75 долара, а от няколко дни се опитвам да изкарам нещо от PTC сайтовете :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

В момента печеля от собствена онлайн услуга - сайт с шаблони за създаване на некролози . Сайта съм си го правил сам . Услугата е платена :sms
 
От: От какво печелите пари онлайн

Никой ли не печели от CPA сайтове? Вчера направих рекорд в моят живот като internet marketer :)
242h3yc.jpg
 
От: От какво печелите пари онлайн

Браво и то мен! И аз правех едно време с тях рекорди ама от като направиха хубавите оферти премиум съм ги заевал. Даже ми писаха, че ще ли да ми закрият акаунта за неактивност, преди 4-5 дена трябваше да е закрит, още си стои гледам.

Най - голям рекорд на ден съм правил с хербалките за сега ненадминат от CPA. :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Офертите и аз не разбрах защо трябваше да ги правят премиум... А и мене май ми отхвърлиха едно заявление за премиум щото тогава точно имаше яко банове за movie сайтовете, а аз имах точно такъв. Дали ако сега поискам пак, ще ме одобрят?
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Офертите и аз не разбрах защо трябваше да ги правят премиум... А и мене май ми отхвърлиха едно заявление за премиум щото тогава точно имаше яко банове за movie сайтовете, а аз имах точно такъв. Дали ако сега поискам пак, ще ме одобрят?

Не знам предполагам, че няма да те одобрят:

No monetizing Copyrighted Content that you do not have rights to distribute, this will result in an IMMEDIATE BAN. If we suspect you are monetizing copyrighted content (including third party hosting!), we may suspend your account to review. If it turns out your content is in violation of a copyright, you will forfeit your account and earnings.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Смисъл, аз вече сам го махнал този widget и не се занимавам с такъв тип сайтове, но се си мисля, че могат да видят от какви сайтове съм правил пари така че няма да рискувам. Мерси се пак!
 
От: От какво печелите пари онлайн

За сега печеля само от СМС-и и реклами :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

От продажба на 3д снимки в сток сайтове.
 

Горе