От къде може да променя подписа си

Stoyan97

New Member
ММ не можах да намеря от къде се променя подписа можели някой да ми помогне
 
а правилата четели май не правило 3 ? за линкове само се искат 10 поста но за подпис се иска положителна репутация и една семциа престои... трябва да си поравиш репутацията лесния начин е като помагаш на други...
 
От: От къде може да променя подписа си

Да питам админите. Има ли временен бан за потребителите? Тоз хубостник пуснал 5-6 теми за нула време. :mad:

п.п. Ако не е кръчмата, ще е някои друг тип а. к. а. Кацаров, Асенов, Кретенов, ...
 
От: От къде може да променя подписа си

ММ не можах да намеря от къде се променя подписа можели някой да ми помогне
Съжелявам, че не мога да ти дам повече червена репутация. Пожелавам ти да минеш и Къци по отрицателна репутацийка! Дано идиотите като теб да спрът да посещават интернет. Обещавам ти да те храня с червени репи при всяка възможност! Дано за всяка следваща безмислена тема да получавам отрицателна репутация! Като не си се научил да четеш, а само питаш неща, които са вече коментирани във форума ще те хранят всички!
 
От: От: От къде може да променя подписа си

Да питам админите. Има ли временен бан за потребителите? Тоз хубостник пуснал 5-6 теми за нула време. :mad:

п.п. Ако не е кръчмата, ще е някои друг тип а. к. а. Кацаров, Асенов, Кретенов, ...

На такива олигофрени като създателят на темата им трябва вечен бан.
 
Re: От: От къде може да променя подписа си

Да питам админите. Има ли временен бан за потребителите? Тоз хубостник пуснал 5-6 теми за нула време. :mad:

п.п. Ако не е кръчмата, ще е някои друг тип а. к. а. Кацаров, Асенов, Кретенов, ...


по прицип тук сме много либерални, много трудно банваме, но няма да оставим тази година младите кандидат милонери да ни се качът на главата през ваканцията... даваму се шанс да се поправи при следващите си появи във форума няма място тук ....
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От къде може да променя подписа си

а правилата четели май не правило 3 ? за линкове само се искат 10 поста но за подпис се иска положителна репутация и една семциа престои... трябва да си поравиш репутацията лесния начин е като помагаш на други...

Лично аз не знам някой да чете правила на форум,но в контрол панела лесно можеш да се ориентираш кое,къде,какво:)
 
е някои неща липсват от контрол панела отначало :) а ако някои в началото на пребиването си тук не е се представил добре пред другите от форума липсват и по дълго :) това не го решавам аз решавате го вие със системата за репутация :)
 

Горе