Оферти за вкарване на обяви

Статус
Not open for further replies.
От: Оферти за вкарване на обяви

Аз пък точно за това не мога да го обвинявам защото спам-ването е също толкова незаконно, а и не по-малко неприятно отколкото краденето на съдържание.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Спамването не е просто незаконно и дразнещо. Заради него се губят милиарди долари, които се изпаряват под формата на прахосани мрежови ресурси. Заради него плащаме повече за хостинг. Спамерите са циганите на уеб пространството - паразити.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Спамването не е просто незаконно и дразнещо. Заради него се губят милиарди долари, които се изпаряват под формата на прахосани мрежови ресурси. Заради него плащаме повече за хостинг. Спамерите са циганите на уеб пространството - паразити.

а това сигурно е писал левият чепик, който няма нищо общо с десния:
http://www.predpriemach.com/group.php?groupid=8

"Търся хора за ударна група, с които да оспамваме темите свързани с......"

оффф, какви ли не неординарни елементи има тука - направо като в правителството!
цялата ви работа е "дай кво да е, баце" и "стани да седна" :)

айде лятото почва отивам и аз да инвестирам малко в черноморската туристическа индустрия :) ще ми липсват виртуалните ви интриги, честно, майна! тва бизнесмени-работодатели, продаващи ръчно 3-4 линка по 1 лев, тва спамери-борци срещу спама, тва крадци и пирати, киснещи по цял ден пред КЗП и КЗЛД, брех че екшън-пийпъл, брех че чудо :D:D:D
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Следващия път опитай да цитираш още по-малко думи от мои изказвания. Така ще имаш възможност за още по-свободни интерпретации докато следиш творчеството ми. А иначе, ето го целия текст:
Търся хора за ударна група, с които да оспамваме темите свързани с продажба на нелегални скриптове, крадени темплейти, сайтове с крадени системи и контент, спамери продаващи имейл адреси и всякакви други неща свързани с престъпления, а не с предприемачество.

Ето и друг начин за борба със спамерите, понеже и те са досадни като мухите:
a084.gif
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Здравей, мога да ти намеря човек които работи евтино и качествено. Ще ти свърши работата само казваш колко статии искаш да вкара и ще измислим цена. :)
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Аз още немога да изпращам ЛС-та, навит съм и мога да ти свърша работата изпрати ми писмо на add2me[at]abv.bg за да ти кажа цена за обява (не е скъпо спокойно :D) и да се разберем колко ти трябват - 100,200,1000,10000
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Понеже гледам, че темата е осрана още повече след последният път, когато я четох, държа да отбележа няколко неща:
1. Докладването на престъпление (пращането на СПАМ е престъпление), не е донос, а гражданска отговорност и позиция.
2. Всички обяви, за които става дума се вземат от сайтове, които са ми дали изрично писмено разрешение да използвам информацията в тях.
3. Някой от тези обяви са без снимки, поради което изрично съм написал, че когато се вземат такива от трети места, трябва да са под свободен лиценз
4. Понеже тук е пълно с разни пъпчивци, които си вадят изводи от две изречения, нарочно човека, който е избран за тази работа не е от този форум.

Успех на всички в техните начинания и да прави сте, когато вземате съдържание без да имате право (лиценз, който го позволява и изрично нарушение) нарушавате закона ;)
Сполай Ви.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Еми ако беше го споменал от началото щеше да се избегне тая патардия. Нормално като пуснеш такава обява да са такива реакциите.
Вие щом сте се разбрали можеше да си пуснете един интерфейс, както му викат в МВР - да ги точи и без човешка намеса.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Ако беше споменал това от началото, пак щеше да има същите реакции.
Просто има хора, които много обичат да си пишат без значение какво...
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Не виждам защо трябва да давам публични детайлни обяснения за това, с което се занимавам, при положение, че темата е, че търся човек за някаква работа. Описал съм каква е работата.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

40 000 обяви от сайт по избор в твоя сайт - 600 лева
Това с какъв софт трябва да е сайта или няма значение ?
 
От: Оферти за вкарване на обяви

Не виждам защо трябва да давам публични детайлни обяснения за това, с което се занимавам, при положение, че темата е, че търся човек за някаква работа. Описал съм каква е работата.

Има голямо значение дали е законна или незаконна.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

А като има значение това какво променя?
Значи ли, че всеки, който търси програмист примерно трябва да обяснява, че няма да иска от него да разбива пароли или някой си купи нож да го питат хляб ли ще режеш или ще заколи съседа?

Има голямо значение дали е законна или незаконна.
 
От: Оферти за вкарване на обяви

А като има значение това какво променя?
Значи ли, че всеки, който търси програмист примерно трябва да обяснява, че няма да иска от него да разбива пароли или някой си купи нож да го питат хляб ли ще режеш или ще заколи съседа?

Въпросът беше зададен за нещо, което (ако не е изрично разрешено) по презумция е забранено. Затова примерът ти не е точен. По-скоро примерът би бил: търся кракер (не го бъркай с програмиста) да разбие едни пароли. И чак след това да обясни, че тези пароли са на учинайка му и тя го е помолила за това писмено :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе