Офис за 100 лв. на месец / място

mitakis99

New Member
Здравейте предприемачи.Ситуацията е следната.. дават ми под наем място колкото да се сложи едно бюро(гише)
за 100 лв. на месец. Намира се между гишета на спортният тотализатор, изи пей и застрахователна агенция.Въпросът ми е според вас какво би ми допринесло най голями приходи?
 
Здравей, не знам колко квадрата са, но аз лично го намирам за куца оферта. Аз преди има няколко години, 3, мисля, че още има такива цени де, гледах цени на офиси по 150 лева на месец. Не беше нещо мега яко, но определено не си на едно бюро само. Беше си стая, в която можеше да се разположат 3 компютъра и определено добре с добра локация, нокофти за паркиране. Нещо не е оферта това. Колкото до втората част на поста ти, не разбрах какво точно питаш.
 
редовно виждам между споменатите гишета и гише с тестери на парфюми и по едно момиче да продава
 
Вземай го веднага, това че е до офис на изипей, означава, че хората там теглят пари, следователно много по-голяма е вероятността да си купят нещо от теб или да ти платят за нещо, а какъв да е бизнеса не знам.
 

Горе