Продава се: Офис 365 (Word, Excel, PowerPoint и др.) една година абонамент за 18лв. вместо 140лв.

NovaPS

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Накратко взех фемили и имам свободни места.

Получавате покана да се джойнете в семейството и ползвате реално пакет Personal

Само за акаунти, които нямат активен абонамент.

Предимства:
* Спестяваш 100 кинта
* Може да ползваш акаунта до 5 устройства едновременно, тва вкл. PCта, MAC, Android, iOS
* 1 TB място на onedrive

п.с. акаунта си е персонален, аз нямам достъп вашите файлове.

Абонамента е валиден до 11.03.2023

Плащане пейпал: $10
 
Последно редактирано:
Понеже имах разни питания:

* Не е хак или крак. 100% ориджинал. Трябваха ми два акаунта, които както може сами да видите на сайта струват повече ако се вземат пооделно.

* Кое му е по-далаверското от замундата... еми.. немам идея.. доколкото ги схванах нещата (там е standalone версия, дето е без абонамент, ама на 180 дни трябва да правиш магията за да сработва пак) това тука ти дава 1 ТБ място в OneDrive и възможност да ползваш всички офис приложения на още 4 устройства (компютри, таблети, телефони)

* Няма автоматично подновяване (дори и да има, то ще таксува мен, не вас)

* Като изтече абонамента, както казах или си продължавате сами.. или приложенията минават в режим Read only. Единствено е добре да си смъкнете каченото на onedrive.

* Не ми трябват никви лични данни, пароли и тн. правите си акаунт в microsoft (ако нямате) давате ми мейла, аз ви пращам покана, вие я приемате и сте в играта. С тоя, вашия си акаунт се логвате на устройствата, които ще ползвате офис пакета. Аз не виждам къде активирате и какво правите с приложенията, нито имам достъп до файловете ви.

* Не може да добавите месеците, ако имате активен вече абонамент, така че само за хора, които нямат активен в момента абонамент.
 

Горе