Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Статус
Not open for further replies.

netsurfer

Well-Known Member
Да приветстваме с добре дошъл Радев,
защото явно е останал ядосан от тази тема и отделеното време за дамата от Гугъл, а за господина от webdesign-bulgaria не е имало такова топло посрещане.


ДОБРЕ ДОШЪЛ РАДЕВ
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Офф на къв се правиш... Това, че теб това не те дразни, не значи, че и другите не ги дразни... и защо имаш линк към тиксото от профила...
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Офф на къв се правиш... Това, че теб това не те дразни, не значи, че и другите не ги дразни... и защо имаш линк към тиксото от профила...
на къвто си искам се правя ...
кое да ме дразни??
Подписа не е ли мой? Мога да си слагам каквото си искам там ...
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Няма да кажа Благодаря за топлото посрещане!
Вместо това ще кажа Благодаря за топлото изпращане!
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

radev май , че никой не иска нито да те посреща , нито да те изпраща
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Хаха, абе какви теми пишем момчета и момичета. Аз лично търся отговори на много въпроси свързани с тематиката на форума. Моля ви, не изглупявайте, дайте да си работим по сайтовете и да си даваме (по скоро давате) ценни съвети и напътствия. Разберете, сега вместо да отговорите на някоя тема или зададен въпрос, вие пишете тука и си губим взаимно времето.Надявам се някой от ръководното тяло на форума да вземе мерки, защото подобни неща стават ежедневие и съответно гоните аудиторията. Искам да наблегна и на несериозното отношение към новодошлите, никой не се е родил научен и всеки учи по-нещо всекидневно. Админите, имам забележка и към вас - редовно оставяте подобни "своеволия" да се ширят из пространството ви. Вземете мерки докато не се е превърнало в ежедневие.Благорадя!
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Радев си е съвсем нормален : ) Но понякога някой хора го карат да изтрещява, а пък и то как да не се побъркаш при наличието на някой индивиди и техните изказвания...
 
От: От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Хаха, абе какви теми пишем момчета и момичета. Аз лично търся отговори на много въпроси свързани с тематиката на форума. Моля ви, не изглупявайте, дайте да си работим по сайтовете и да си даваме (по скоро давате) ценни съвети и напътствия. Разберете, сега вместо да отговорите на някоя тема или зададен въпрос, вие пишете тука и си губим взаимно времето.Надявам се някой от ръководното тяло на форума да вземе мерки, защото подобни неща стават ежедневие и съответно гоните аудиторията. Искам да наблегна и на несериозното отношение към новодошлите, никой не се е родил научен и всеки учи по-нещо всекидневно. Админите, имам забележка и към вас - редовно оставяте подобни "своеволия" да се ширят из пространството ви. Вземете мерки докато не се е превърнало в ежедневие.Благорадя!

Амин братко. Дано някой чуе молитвите ни :neutral::roll:
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Не разбрах каква е причината netsurfer и metadjazve да се заяждате с Radev? Денят Ви е бил тежък? Ами и моят беше, но кво от това? Не плюя никого без да се е оакал сериозно. А Radev, ако щете ми вярвайте, не е такъв човек - мисля, че си личи от постовете му :wink:
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Току що ставам с ужасен махморлук и главоболие, сега съм мноо тъп и нищо не можах да разбера от темата
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

@AxCx Току що ставам без махморлук и без главоболие и аз не можах да разбера нищо от темата. Проблема не е в теб ... :p
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

zzzapyr;68299Проблема не е в теб ... :p[/quote каза:
проблема е там , че когато нямаме проблеми си ги създаваме сами
голяма скука иначе :)
 
Последно редактирано:
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Цял следобед пак пих и сега се прибирам, тази вечер ще се опитам да си остана удома. Понякога когато човек няма проблеми, има проблеми с алкохола ...
 
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

е сега вече наистина никой независимо от това в какво състояние е не може да разбере за какво е тази тема ..съмсем я омотахме ....
смятам , че дори и автора и не знае
 
Последно редактирано:
От: Официален представител на webdesign-bulgaria във форума

Всъщност автора си знае за какво става въпрос
и аз знам за какво става въпрос
Публично иска да ми покаже, че не ми се кефи и не се кефи на поведението и мнението ми в темата "Не мога да не коментирам".
Най-вероятно се е почувствал засегнат и се е сметнал за от типа, за които съм писал и го е взел навътре.
Може би нещо като "гузен негонен бяга" or someshit..

Независимо от идеята, на всеки му е все тая и няма смисъл да цъкате "Нов отговор" в тази тема.

Тва е

topic.lock();
 
Статус
Not open for further replies.

Горе