Официален старт на Новини.бг

Pesho1978

Well-Known Member
Днес 1-ви декември стартирахме голям проект по който работим от 1 година - Novini.BG
- Новини.БГ е отворена онлайн медия! Всеки от вас може да публикува и да е част от нашата социална общност.
- В Новини.БГ коментираме всичко, което е обществено значимо. Тук ще намерите новини, пренебрегвани от другите медии.
- В Новини.БГ не симпатизираме на определени градове, спортове, партии, политици или личности. Вие решавате кои новини са обществено значими!
- Ние държим на авторските права, качеството, достоверността, разнообразието и актуалността на материалите.

Можете да се регистрирате за да се възползвате от следните възможности!

Като Потребители...

Безплатна Реклама
Можете да рекламирате безплатно Ваш сайт чрез ВИП линк. Броя показвания на рекламирания сайт ще зависят от Вашите презареждания на страниците на Новини.БГ. Пример: Ако отваряте 75 наши страници на ден, имате право на 150 показвания на сайта, който рекламирате.

Любими Категории
Можете да четете само това, което Ви интересува, чрез опция за определяне на любими категории.

Любими Материали
Можете да запазите харесваните от Вас материали в "Любими" и да имате бърз достъп до тях по всяко време.

...или като Журналисти

Революционна „Медия 2.0"
Новини.БГ е една от най-революционните медии в света, направена от самите потребители. Вие можете да сте част от това.

Свобода на Словото
Вие ще можете да дадете гласност на теми и новини, пренебрегвани от другите медии.

Разнообразие
Вие имете свободата да публикувате, каквото пожелаете – новини, статии, статистически данни, снимки, видео, аудио и други.

Гъвкавост и Мобилност
Вие може да изпращате материали от всяка точка на света, по всяко време и от всяко устройство с интернет!

Социална Общност
Вие ще бъдете част от голяма социална общност. Ще можете да се регистрирате в медия клуба на Новини БГ и да натрупате нови познанства, ценни контакти и практически опит!

Ресурсен Център
Вие ще получите реална възможност за развитие. Ще имате постоянен достъп до нашия ресурсен център, за да се осъвършенствате в областта, която обичате!

Рекламно пространство
Вие ще притежавате рекламно пространство (размер 468х60 навсякъде в сайта, където има публикуван Ваш материал), което може да ползвате както намерите за добре!

Награди
Вие можете да спечелите някоя от нашите ежемесечни награди за добра журналистика – категориите и наградите ще запазим за изненада!

Регистрирайте се на www.novini.bg
 
От: Официален старт на Новини.бг

Реално, някой от регистрираните ще получава ли пари за извършена работа или няма да има такова нещо? Безплатната реклама е слабичък стимул.
 
От: Официален старт на Новини.бг

Успех :). И да споделиш след време как са се развили нещата.
 
От: Официален старт на Новини.бг

Честито и от мен.;) Пожелавам много успехи на сайта ти бате и бъдещи посетители (много). Спомням се когато го започвахте, даже си паза още визитката, която ми даде.

Дръж ни в течение с развитието му. Сайта е доста добра идея. ;)
 
От: Официален старт на Новини.бг

Ето една идейка към ТВ програмата:
Когато разглеждаш програмата на дадена телевизия примерно Discovery някъде наоколо да има иконки, падащо меню, общо взето бърз линк към тематично свързано телевизии. В случая с Discovery : National Geographic, Explorer, History, Animal Planet и т.н. Днес търсих, къде ще дават Ливърпул - Уест Хям и първо цъкнах Диема, не го намерих там мача и интуитивно почнах да търся линкче към Д2 уви не намерих, цъкнах си бека и очаквах програмата на Диема 2 да е до Диема, но не беше там :)

П.С. Имам едни 130 - 135 пиксела във футъра празно пространство не знам дали в моя телевизор е проблема:
capture2.jpg

П.С.2 Отделните тв програми нямат Title

Успех с проекта :)
 
Последно редактирано:
От: От: Официален старт на Новини.бг

Успех и от мен на новия сайт :) Учудих се че е писан на html ,но е хубав ;)
 
От: Официален старт на Новини.бг

KoMaHgOc той е писан на пхп, но браузера ти показва хтмл ;)
Иначе сайта е добре направен, има замисъл, но мисля, че мрежата прекалено много се натоварва с толкова еднакви сайтове в една ниша... ;)
 
От: Официален старт на Новини.бг

по добр щеше да е ако е по-свтъл
 
От: Официален старт на Новини.бг

Черен и тежък.
При ховъра на бутоните в навигацията защо се зарежда отделна картинка, а не е направено предварително да се заредят и двата изгледа?
При Топ новините в индекса - заглавията едва се четат.
Във Foother-а има някакво празно пространство и линкове с голям размер на шрифта.
Хареса ми функцията за сортиране на новините.
Това е от мен.
 

Горе