Офтопика от темата с петтенеща :)

georgimateev каза:
1. Програмирам от шести клас
2. Не се напивам всяка седмица откакто станах на 20
3. Взимам повече на час от катаджия
4. Правех рап навремето. Бях много добър :П
5. Шампион на Пловдив по волейбол с гимназията :)

---------------------------------------
6. Имам имоти
7. Висок и строен съм
8. Нямам гадже
Бате дай да чуя нещо твое :) Че съм зарибен :) Ама да не е некво комерсче само :) :twisted: :twisted: :twisted:
 
по-евтино е, ама друг път :)
Деазнам... в някое селце тука може и да е по-евтино от Сл. Бряг, ама ме съмнява. Луд ли си:
1) 4 евро цигарите
2) 4 евро кондомите
3) 2.50 дюнера

къде му е по-евтиното? ;) Хлябът е 1 кинта, колата е по-скъпа даже. Само Редбул е на същата цента, но не мога да си обясня защо.

За сега единственото нещо, което е по-евтино, са калмарите. В едно ресторантче за 6 евра слагат сума калмари с една огромна порция картофи и салатка. Т'ва в нито едно капанче на морето не можеш да го вземеш за 12 лева. Всичко останало е по-скъпо. А пък вече като пресметнеш и десеторно по-скъпите услуги и консумативи (които в БГ са на пренебрежителни цени, но тук определено се забелязват)
 
гледай за т.2 и т.3 да имаш пари, евтините калмари за момите ;)
 
vitohol каза:
Кви цигари и кондоми :), аз говоря да идеш и да си купиш 1 кило салам и 1 кило наденица + 1 кило сирене от най безмасленото и т.н 100% е по евтино. Иначе калмари не сам ял и не мисля да ям, ама със сигурност ще е по евтино.
и това е по-тънко в България
 
AmebaBot каза:
И аз кат' стана като Georgi ще се занимавам с имоти :D

ZzZaPyr , искаш ли да жулим дотичка :roll:
Ами може ;)

Ти къде играеш ? Аз основно Хоф и много рядко GGC
С ник ZzZaPyr съм на всякъде, ако ме засечеш пиши ;)
 
Митака каза:
---------------------------------------
6. Имам имоти
7. Висок и строен съм
8. Нямам гадже
Хехе, Жоро, май ще вържеш някоя уебмастърка :p
Ти мани, ся ше ходя с една мацка на море и тя си намери работа в една фирма и ще прави онлайн маркетинг ;)
 

Горе