Офтопика - от темата с помоща за сео

Статус
Not open for further replies.
От: помагайте с идеи идеи за оптимизация

1234567890
 
Последно редактирано:
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Нещо се разлигави с тоя "приятел"...

Ай бегам, че мачът почна.
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

бате сапунка мамунка тва е положението ...
нема тука некви дърти философи дето са в форума от 2 месеца да ми обясняват какъв е бил хубав и как аз съм го развалил

иначе долара ни прави малко по заможни дано се качи още :)
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Тоя суек ли е "Цецо" всъщност?

Ако е така, то му обяснете на някакъв понятен нему език, че присъствието по форумите не се измерва само с писане, а се налага и четене. Не че не му го казах вече, но мисля, че не успя да схване. Имам усещането, че дори си мисли, че чете този форум отпреди мен (вероятно това е някакъв важен показател в пубертетската йерархия).
 
От: От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Тоя суек ли е "Цецо" всъщност?

Ако е така, то му обяснете на някакъв понятен нему език, че присъствието по форумите не се измерва само с писане, а се налага и четене. Не че не му го казах вече, но мисля, че не успя да схване. Имам усещането, че дори си мисли, че чете този форум отпреди мен (вероятно това е някакъв важен показател в пубертетската йерархия).
да бе верно некой да вземе да ми го обясни че с моя пубертетски мозък съм много закъсал... ае някое админче да ми го обясни на пуберски

че безуек-ът неможе явно
 
Последно редактирано:
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

за протокола.
чак пък и мозък да имаш не съм твърдял ... само за йерархия говорих :)
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Ей пуберррр колко пъти да те уча да четеш... ше те и кауна, тфа че тое пи4ага пиши ниграмотноу ни зна4и 4е няма го овъжиш да го прочитеш! Па после мятай светкавичките на броя мнения...


Достатъчно пуберски ли е, или за вас "дъртите" пуберите сме още по - зле?? На къде отива днешното поколение... ц ц... пълни тотални утайки! ОБЯСНЯВАМ ТИ ГО БЕ МОМЧЕ, ПУБЕР ТАКЪВ, УТАЙКА СИ И ТОЧКА КВО ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ!
 
От: От: Офтопика - от темата с помоща за сео

за протокола.
чак пък и мозък да имаш не съм твърдял ... само за йерархия говорих :)
за протоколоа - лека нощ оставям те да се чувстваш добре...давай смело няма ти прекасваме заниманието повече...ако нямаш деца вече - давай смело вазектомия че си ебало майката положението
 
Последно редактирано:
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Освен неграмотността правилно си усетил другите основни похвати на днешния пубер - 4 и 6 вместо ч и ш, както и CAPS LOCK-а. 4 и 6 принципно идва от дамите, тъй като те първи почват да пишат по-дълги смс-съобщения и пробутват тая мода по iRC-каналите, а после и по другите дискусионни общности и мрежи.
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

... това "вазектумия" да не е нещо с вазелин? :)
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

точно така поздравления... утре ще те науча и какво значи за нас пуберите "чист гангстерски рап!" но утре драги ми смехурко... вече е време за сънчо!
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Тая днешната младеж е много уморена нещо... стойте бе, поне докато не вкарат гол.
Иначе идеята ми хареса. Ти! Ще обясняваш! На мен! Какво е рап!?
С удоволствие ще прочета обяснението, обичам да сеобразовам :) btw, тази вечер има прием в една от музикалните къщи, може дори да го демонстрираш нагледно, ако дойдеш.
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

хааха снощи си беше екшън с тоя екшън мен ти рано ни напусна
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

да наистина не съм спал цяла нощ...размисли и страсти + времена и нрави и вече съм нов човек

благодаря на страна че ми отвори очите
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

егати сапунката дето съм изтървал

на аделина момчето е от "добрите" ходи на църква не пие не пуши и по жени не ходи. баси майтапа чесно

страна пък е най-големият бизнесмен и предприемач
възхищавам се на хора които печелят повече от апостол...

П.П. Как беше чикията ? Пробвай да намажеш с олио или с маргарин така най добре се хлъзга - пуберски съвет просто.
 
От: Офтопика - от темата с помоща за сео

Ето го и въпросния син-въздържател:

1224716833118bx3.th.jpg


Ето го и големи бизнесмен:

1224714885685xw6.th.jpg
 
Статус
Not open for further replies.

Горе