Офтопика от темта покупко продажбите и бои

Статус
Not open for further replies.
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

@enjoya незнам как го виждаш сайт за запознанства или новини без cms...
@radev неразбирам желанието ти да спамиш и да се заяждаш, но дали човека няма да остане с кофти впечетления от форума ?

Успех с търсенето на сайтове!

Поздрави, Александър
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Не, но това, че човека не ти е харесал сайта, трябва ли да бъде повод да се заяждаш и да го наричаш момчето 87 набор ?
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Виж сега
Колкото и да ми се пените, няма да ми втълпите чувство на вина че съм му казал 87 набора (всъщност тва лошо ли е?!)

Та... идва и вика
дай новини
аз викам
на новини
оня
Аве не ти ща джумлата

Ами да го духа тогава като не е дал обяснения какво иска...

за това се нервя..

оня ше ми говори за доматите на пазара

но както по горе си писах на себе си... крайно време е спра да си губя времето в простотии и дрисливи пубер нацупени оферти.. и по добре да потърся къде е копчето "Разкарай ми акаунта"
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

А защо просто не си намериш офлайн работа и да се опиташ да ни освободиш от присъствието си, като си толкова начетен ?
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Ето!
Точно в този момент те освобождавам от присъствието си!

Алилуя!

Чувствай се спасен и изцелен!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Така, а сега да продължа ли аз ?


:lol:
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Продължи... :)
Ей този @radev колко неща има да каже...
Купувача има право на избор - все пак е дал критерии, но смятам за невъзможно да опише всички опции!!! ( което естествено е близко до ума ). Това, че ти е отказал твоя сайт е твой проблем - това значи ли, че като си купувам часовник трябва да ме пребият в 9 магазина защото обикалям и избирам от 10...

Поздрави, Александър
 
Re: Купувам: Сайтoве! (доста)

продължаваме със сапунката уебастърс :) 50 000+ епизод :) Спокоино батетета :)

пп Купувача винаги има поевече власт от продавача и не е длъжен да се обеснява
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

@radev:
Самия израз - ония с доматите (за мен) говори за абсолютно неуважение.
Примера с доматите го измислих като за теб - прост!
Аз приемам че може и да имаш право, просто не мисля че това е начина да го кажеш. Ако не можеш да се обосновеш, си мълчи. Нали знаеш - По-добре да си мълчиш и да те мислят за тъп отколкото да говориш и да опровергаеш съмненията.
 
От: От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Ония с доматите :lol: ... От простотията на РАДЕВ човека не може да си намери куповач... Бях писал тема за спонсорство и човека ( Радев ) ми вика ок, пич намери ми в скайпа и ми пиши и аз Ок :). На другия ден му пиша и "ония" ми вика аве не ма занимавай ве .... Кво мой да направя освен да му тегла 1 пут... майна !!!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Всъщност fitness дебилче малко защо не си кажеш истината?
Помпиш ми на скайпа в 12 часа през нощта при положение, че съм DND и ти казах, че досаждаш

Но сам съм си виновен деца :)
В кочината какво друго да намеря освен свински лайна

В момента наблюдавахте ефекта на стадното зомбиране.
Един напсува радев защото казал на някой "87 набора" и после останалите маймуни от клетката започнаха да го мерят с обелки от банани защото днес е актуално да се правим на отворковци, нищо че сутрин се празним в гащите. Сори пичове даже не можете да осъзнаете колко сте жалки, но не сте вие виновни, а ДНК-то ви. Това не е в лоши чуства, а с тъжни.

Сори за админите, но тук вече освен маймунско повръщано няма какво друго да открия.
Официално обявявам напускането си за радост на шимпанзетата!

(емотиконка махаща с ръчичка)
 
Последно редактирано:
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Всъщност fitness дебилче малко защо не си кажеш истината?
Помпиш ми на скайпа в 12 часа през нощта при положение, че съм DND и ти казах, че досаждаш

Но сам съм си виновен деца :)
В кочината какво друго да намеря освен свински лайна

В момента наблюдавахте ефекта на стадното зомбиране.
Един напсува радев защото казал на някой "87 набора" и после останалите маймуни от клетката започнаха да го мерят с обелки от банани защото днес е актуално да се правим на отворковци, нищо че сутрин се празним в гащите. Сори пичове даже не можете да осъзнаете колко сте жалки, но не сте вие виновни, а ДНК-то ви. Това не е в лоши чуства, а с тъжни.

Сори за админите, но тук вече освен маймунско повръщано няма какво друго да открия.
Официално обявявам напускането си за радост на шимпанзетата!

(емотиконка махаща с ръчичка)


АВЕ КАТО СЪМ ДЕБИЛЧЕ ДАЙ ДА СИ БИИМ ЕДНА СРЕЩА И ДА ТИ УГЪНА ВИНКЕЛИТЕ А ?! НА 16 СЪМ... Кой знае ква мишка си се криеш по цял ден в тях, трягнал на мене ще ми се прави ! Кво мама и тати при които още живееш не ти дават да стоиш до 12 часа ли ?! :lol: Лоша работа е да ти кажа тва нещо, но споко ти ще земеш да печелиш милярди от нета и ще си купиш вила, яхта, къщи и тогава мама няма да вика аиде бе лягай вече 12 часа стана ...!
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Пич по добре тая яка оферта я пусни на отделна тема, защото тука яко осрахме всичко :) а и мене ще ме бият. Няма да мога да се защитавам, защото ще вляза в затвора директно за побой над непълнолетен :)

По описание много добре описано и лични че е разработено професионално.
Ако не си, пусни подобни оферти и другаде. Качествените неща се пласират, знаеш!

я да ти пусна едно pm..
 
Последно редактирано:
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

Няма повече, мирясахме. Само да ме ступат и всичко ше е постарому. Виж fitness си е сложил нов аватар днес заради мене
image.php
да ме уплаши.

Айде отивам да си лъсна мечовете и да ги смажа и да си направя снимка и аз
 
От: Купувам: Сайтoве! (доста)

@radev спри се бе, колко теми бяха оспамени заради тебе, ако бях на мястото на админите до сега да си баннат!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе